Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  miesiąc temu  20.01.2020, ~ Administrator   

  Firmę Stelweld odwiedził Zarząd Grupy Scania na czele z prezesem i dyrektorem zarządzającym Henrikiem Henrikssonem. Światowy leader wśród producentów ciężarówek i autobusów oraz czołowa firma w produkcji pojazdów elektrycznych i autonomicznych doceniła 15 lat współpracy z firmą Stelweld.

  Praktyką zarządu Scanii są coroczne wizyty u swoich wybranych dostawców na całym świecie. Spotkania te mają na celu zacieśnianie i pogłębianie współpracy oraz informację o nowych projektach realizowanych przez koncern.

  Stelweld Sp. z o.o. to firma ze 100% polskim kapitałem specjalizująca się w złożonych konstrukcjach spawanych dla przemysłu motoryzacyjnego, maszyn budowlanych, kolejnictwa, branży dźwigowej i maszyn rolniczych. Nowoczesne technologie produkcyjne, robotyzacja, własne centrum projektowe, dwie linie malowania proszkowego, lakiernia mokra a także otwarta w 2019 roku lakiernia KTL gwarantują wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

  Ze szczególnie dużym zainteresowaniem managerowie Scanii AB obejrzeli najnowszą inwestycją w Stelweld, tj. nowoczesną lakiernię KTL otwartą w 2019 roku, która jest dedykowana dla producentów elementów konstrukcyjnych podwozi autobusów, ciężarówek, maszyn budowlanych i rolniczych.

  Dyrektor zarządzający Scania AB Henrik Henriksson oraz szef zakupów Anders Wiliamsson w wypowiedzi dla mediów stwierdzili, że „w trakcie wizyty mogliśmy przekonać się o dynamicznym rozwoju, zaangażowaniu i wysokich kompetencjach naszego dostawcy w przeddzień startu produkcji najnowszych, elektrycznych pojazdów naszego koncernu. Obecnie Scania nie poszukuje nowych dostawców ale będzie zacieśniać współpracę i rozwijać nowe biznesy w oparciu o swoich sprawdzonych partnerów, takich jak Stelweld.”

  – Wizyta na tak wysokim szczeblu świadczy o tym, że droga rozwoju i strategia, którą obraliśmy wiele lat temu jest słuszna – stwierdził właściciel i prezes zarządu Stelweld Sp z o.o. Bogusław Stelczyk. – Uczestnictwo w najnowszych projektach firmy Scania, takich jak autobusy elektryczne to docenienie kwalifikacji naszej załogi. Ciągła inwestycja w nowoczesne technologie i podnoszenie kwalifikacji pracowników na każdym szczeblu pozwala nam skutecznie dostosowywać się do coraz większych wymagań stawianych w branży, co zostało zauważone przez naszych partnerów ze Scanii.

  Podczas wspólnych rozmów zarządy obu firm omówiły możliwości dalszego rozwoju i współpracy przy dotychczasowych i nowych projektach w oparciu o nowe inwestycje poczynione przez Stelweld Sp. z o.o.

  TU przeczytasz więcej o nowej linii KTL w firmie STELWELD.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony