Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  miesiąc temu  01.03.2021, ~ Administrator   

  Brytyjski producent farb proszkowych – firma Trident Powders od pięciu lat dostarcza na rynek przemysłowy zindywidualizowane wyroby, dostępne głównie na zamówienie.

  Firma Trident Powders Limited została założona w 2016 r. i od początku była ukierunkowana nie tylko na dostawy standardowych farb proszkowych do zastosowań ogólnych, ale także na realizację specjalnych zamówień, oferując swoim klientom produkty idealnie dostosowane do ich potrzeb. W ciągu pięciu lat producent nawiązał ścisłą współpracę nie tylko z lakiernikami i producentami, ale także architektami i projektantami obiektów – tak komercyjnych, jak i prywatnych.

  W 2020 r. w obliczu braku możliwości zaopatrywania klientów konwencjonalnymi metodami Trident Powders uruchomił stronę internetową, na której można zamawiać jego produkty online. Rozszerzył także swoją ofertę farb antybakteryjnych, zaopatrując w nie m.in. znaną markę Marks&Spencer oraz szpital Nightingale w Londynie – główny ośrodek przyjmowania pacjentów chorych na Covid-19.

  – Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co nasz zespół wspólnie z partnerami osiągnął w 2020 r. – mówi Navi Badyal, dyrektor zarządzający Trident Powders. – Nasza działalność od początku mocno koncentruje się na kliencie i robimy wszystko, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania spełniające potrzeby użytkowników.

  Trident Powders jest znany z tego, że oferuje klientom możliwość wyboru dowolnego koloru z popularnych palet, uzupełnienia farby o elementy funkcjonalne, a także zamawiania produktów w niestandardowych ilościach zgodnie z elastycznym modelem ukierunkowanym na redukcję odpadów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony