Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02 - 31.03 Julian

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  miesiąc temu  22.01.2021, ~ Administrator   

  Nowy rok, nowe ściany – tak firma Ace Hardware promuje swoją paletę kolorów na 2021 r. Ich zestaw składa się z trzech gam kolorystycznych: minimalistycznej, kojącej i kreatywnej.

  Podobnie jak duża część producentów farb i lakierów, także autorzy nowej palety kolorów Clark+Kensington 2021 zainspirowali się naturą. Ale nie tylko: ich propozycja jest odzwierciedleniem wnikliwej obserwacji naszego życia w ciągu ostatniego roku – życia, które w większym niż dotychczas stopniu toczyło się w domowym zaciszu. W efekcie powstały aż trzy gamy kolorystyczne: „Understated Impact” (Niedoceniany wpływ), „Mindful Living” (Świadome życie) oraz „Creative Escape” (Kreatywna ucieczka), które odzwierciedlają to, czego oczekujemy od danego pomieszczenia.

  Kolekcja „Understated Impact” składa się z sześciu czystych kolorów odwołujących się do minimalizmu i dążenia do uproszczenia naszego życia w myśl koncepcji „mniej znaczy więcej”. Zaprezentowane tu odcienie nie mają stanowić kluczowego elementu pomieszczenia – są jedynie tłem dla efektownych dodatków i wyposażenia.

  Paleta „Mindful Living” sprawdzi się wszędzie tam, gdzie świeżość powinna iść w parze z harmonią. Sześć naturalnych, beżowych, brązowych i zielonych odcieni wniesie do wnętrza spokój, wyciszy nas i poprawi nastrój.

  „Creative Escape” to z kolei propozycja dla tych, którzy uwielbiają prace manualne i rzemiosło i chcieliby wnieść nieco artystycznego wyrazu do pomieszczeń, które wykorzystują najczęściej do uprawiania swojego hobby. Paleta obejmuje sześć odważnych, oryginalnych kolorów idealnie wkomponowujących się w nowoczesne wnętrza.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Trendy kolorystyczne Clark+Kensington: minimalizm, wyciszenie i kreatywność
  Trendy kolorystyczne Clark+Kensington: minimalizm, wyciszenie i kreatywność
  Trendy kolorystyczne Clark+Kensington: minimalizm, wyciszenie i kreatywność

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony