• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - emptmeyer 28.05-31.12 Julian

  ARTYKUŁY

  Wydanie nr: 3(149)/2024

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  15 dni temu  08.07.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 3 minuty

  Strona 1 z 2

  Kolory mają moc budzenia emocji, a także wyrażania stylu, kreatywności i designu. TIGER Trend: Colors & Finishes to wyjątkowa kolekcja żywych kolorów idących z duchem czasu. Nadają się do elewacji i elementów wystroju wnętrz, odzwierciedlają doświadczenie w opracowywaniu wysokiej jakości farb proszkowych. Witamy w świecie efektownych wykończeń, w którym każdy kolor opowiada własną historię.

  Powłoki proszkowe TIGER Drylac®, przeznaczone do najróżniejszych zastosowań i dostosowywane do indywidualnych wymagań klientów, gwarantują najwyższą jakość i długotrwałe utrzymanie wartości zarówno powierzchni wewnętrznych, jak i zewnętrznych. 
  Skorzystaj z bogactwa dostępnych rozwiązań, które nadadzą Twoim produktom niepowtarzalny wygląd i poznaj najbardziej modne kolory powłok proszkowych. 

  SOFT PEACH 

  Łagodny, uspokajający SOFT PEACH emanuje witalnością, zdrowiem i dobrostanem. Ten pastelowy odcień czerpie inspirację z naturalnego piękna brzoskwiń i moreli. W trudnych czasach SOFT PEACH jest kolorem nadziei, zapraszającym nas do poczucia siły natury w atmosferze spokoju i pogody ducha.
  Pozytywność. Piękno. Nadzieja. 
  Doskonała symbioza funkcjonalności i estetyki, SOFT PEACH wyczarowuje arcydzieła w meblarstwie i wzornictwie przemysłowym. Zobacz, jak jego kuszące metaliczne wykończenie tworzy kojącą atmosferę i wypełnia każdą przestrzeń pozytywną energią. Ciepły blask tego delikatnego pastelowego odcienia nadaje wnętrzom elegancję i piękno, które wykracza poza przemijające trendy.

  PURE MATCHA 

  PURE MATCHA to soczysta zieleń, która działa uspokajająco na umysł. Kolor ten łączy w sobie naturalność z najnowszą technologią, odzwierciedlając znaczenie prowadzenia zrównoważonego stylu życia. W obliczu wyzwań psychicznych lub fizycznych tęsknimy za kolorami o działaniu leczniczym. PURE MATCHA przywraca nam energię.
  Natura. Witalność. Energia. 
  PURE MATCHA to coś więcej niż tylko odcień: tworzy dynamiczne wykończenia powierzchni w branży sportowej i rekreacyjnej, a także we współczesnym wzornictwie przemysłowym. W połączeniu z gładkimi powierzchniami ta ożywcza zieleń podkreśla nowoczesny wygląd, tworząc płynne połączenie między kolorem a innowacyjnym wzornictwem.

  TIMELESS GREY 

  TIMELESS GREY wpisuje się w trend neutralnych, ponadczasowych odcieni i celebruje dążenie do prostoty i spowolnienia. Zgodnie z zasadami minimalizmu i zrównoważonego rozwoju ten subtelny odcień stanowi wszechstronną podstawę dla różnych zastosowań w projektowaniu, zachowując swój urok przez wiele sezonów.

  Neutralność. Spójność. Równowaga. 
  Elegancka, neutralna szarość sprawdza się we wszystkich obszarach architektury i wzornictwa. Sekretem nadawania przestrzeniom spokojnej, a jednocześnie wyrafinowanej atmosfery jest zachowanie równowagi między wyrazistą obecnością a powściągliwością. Skromność koloru TIMELESS GREY przetrwa wiele lat, odporna na przemijające trendy.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...