• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  27 dni temu  28.05.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” zaprasza na pokazy lakiernicze oraz wykłady branżowe podczas targów ITM Industry Europe, które będą miały miejsce w dniach 4-7 czerwca w Poznaniu. Będzie to z pewnością wartościowa merytoryczno-praktyczna część wystawy.

  W ramach Salonu Obróbki Powierzchni podczas targów ITM Industry Europe odbywać się będą codziennie pokazy lakiernicze, współorganizowane przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego” i naszych partnerów. Na tej interaktywnej wystawie urządzeń do malowania oraz produktów dedykowanych lakierowaniu przetestować będzie można w praktyce urządzenia, m.in. pistolety i pompy, a także samodzielnie pomalować detale farbami proszkowymi lub lakierami ciekłymi. Na miejscu będą także inne urządzenia, jak na przykład do przygotowania powierzchni przed malowaniem, myjka, piec do polimeryzacji, kabiny proszkowe oraz ściana lakiernicza. To okazja nie tylko do podpatrzenia pracy urządzeń, ale i podpytania ekspertów o interesujące nas tematy lub zwrócenia się o podpowiedź w rozwiązaniu problemów występujących w lakierni.

  Ponadto nasza redakcja przygotowała specjalne wykłady branżowe, które odbędą się drugiego dnia targów, czyli 5 czerwca. Wstęp wolny.

  Zapraszamy na stoisko nr 14 w hali 5a Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie będziemy na Was czekać z najnowszym numerem czasopisma „Lakiernictwa Przemysłowego” (oraz archiwalnymi wydaniami).

  Więcej informacji: www.itm-europe.pl.

  Program wykładów

  • godz. 11.30

  Czynniki chemiczne w środowisku pracy: mały skrót naszych obowiązków
  Małgorzata Pekról
  Firma Ewa Mendel

  • godz. 11.50

  Bezkontaktowy pomiar grubości powłok lakierniczych
  Sylwester Zmysłowski
  PC Systems

  • godz. 12.10

  Jaka malarnia? Czyli co wpływa na projekt lakierni proszkowej
  Marek Ożóg
  Mogielnicki i Spółka

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...