Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  miesiąc temu  25.02.2020, ~ Administrator   

  Fot. Wizualizacja nowej siedziby. Źródło: The Austin Company

  Fot. Wizualizacja nowej siedziby. Źródło: The Austin Company

  Firma Sherwin-Williams ogłosiła, że ​​finalizuje plan budowy nowej globalnej siedziby w centrum Cleveland (USA) i nowego centrum badawczo-rozwojowego na przedmieściach Brecksville, niedaleko Cleveland.

  – Nasze plany dalszego inwestowania w Cleveland i północno-wschodnim Ohio opierają się na naszej 154-letniej historii, która jest związana z tym regionem – powiedział John G. Morikis, prezes i dyrektor generalny Sherwin-Williams. – Kierując się ciągłą potrzebą służenia naszym klientom oraz utrzymywania i przyciągania najlepszych talentów, zamierzamy stworzyć środowisko pracy dla nowej generacji, które rozpali kreatywność, współpracę i wiodące w branży innowacje. Obecnie prowadzimy działalność w 90-letnim budynku centrali, który dobrze nam służył, ale nie sprzyja zaspokajaniu naszych przyszłych potrzeb.

  Według wstępnych planów, w budowę obu budynków Sherwin-Williams zainwestuje co najmniej 600 milionów dolarów.

  Nowa globalna siedziba powstanie w centrum Cleveland i będzie miała około 93 000 metrów kwadratowych. Planowane centrum badawczo-rozwojowe o powierzchni około 47 000 metrów kwadratowych, będzie mieściło się w Brecksville. W połączeniu te dwa obiekty będą mogły pomieścić ponad 3500 pracowników. Sherwin-Williams szacuje, że z czasem zwiększy zatrudnienie o co najmniej 400 osób w tych obiektach. Wiele z tych miejsc pracy będzie obejmować wykwalifikowany personel, inżynierów i chemików.

  – Sherwin-Williams jest częścią naszej społeczności od 154 lat. Nowa globalna siedziba w Cleveland stanowi podstawę następnego rozdziału zarówno dla Sherwin-Williams, jak i dla historii naszego miasta – powiedział Frank G. Jackson, burmistrz Cleveland.

  Przejście do nowych obiektów nastąpi nie wcześniej niż po 2023 r.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony