• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-04.2023 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  17 dni temu  01.08.2022, ~ Administrator   

  Sherwin-Williams Protective & Marine wprowadził na rynek FIRETEX® FX2007, rozszerzając swoją wielokrotnie nagradzaną gamę przeciwogniowych powłok pasywnych.

  Dostępna w całej Europie, FX2007 to rozpuszczalnikowa powłoka pęczniejąca, która oferuje zoptymalizowaną wydajność do 60 minut odporności na ogień na stali konstrukcyjnej.

  Sprawdzona w praktyce powłoka zaprojektowana dla projektów infrastrukturalnych o dużej wartości, FX2007 jest idealna dla budynków wielofunkcyjnych, nieruchomości komercyjnych, biurowców i stadionów, do zastosowania zarówno w nowych budynkach, jak i w projektach konserwacyjnych.

  Nanoszona metodą airless nadaje się do zastosowania zarówno w fabryce, jak i na placu budowy. Szybki czas schnięcia i konkurencyjna grubość powłoki umożliwiają aplikatorom skuteczne i szybkie zabezpieczenie sekcji stalowych przy nałożeniu zaledwie jednej warstwy.

  − Nasza ulepszona technologia sprawia, że FIRETEX FX2007 jest bardziej ekonomiczny i wydajny niż inne produkty, które oferują 30- lub 60-minutową ochronę pasywną – powiedział Carl Burrell, globalny dyrektor produktu w Sherwin-Williams Protective & Marine. − Jego niższe wymagania dotyczące grubości skutkują redukcją liczby warstw, a tym samym mniejszą liczbą godzin pracy, pomagając aplikatorom zaoszczędzić czas i pieniądze w porównaniu z alternatywnymi produktami.

  FX2007 nadaje się do stosowania z kilkoma rodzajami podkładów i może być aplikowany w warunkach zewnętrznych, pod warunkiem, że jest stosowany z zatwierdzonymi lakierami nawierzchniowymi.

  Nowy system powłokowy uzupełnia gamę powłok pęczniejących FIRETEX® firmy Sherwin-Williams, w tym FX6002, która została wyróżniona nagrodą Queen's Award for Enterprise: Innovation 2021 za swoje ultraszybkie możliwości schnięcia, umożliwiając transport konstrukcji stalowych w ciągu kilku godzin, z mniejszą liczbą przestojów i szybszym terminem realizacji projektu.

  Więcej informacji na temat gamy FIRETEX można znaleźć na stronie Sherwin-Williams Protective & Marine.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...