• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  ponad rok temu  30.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Dział Coil Coatings firmy Sherwin-Williams opublikował swoją najnowszą prognozę kolorystyczną FUSE dla powłok metalowych. Raport ma na celu zainspirowanie architektów, konstruktorów produktów i producentów oryginalnego sprzętu (OEM) na rynku powłok zwojowych i wytłaczanych (coil and extrusion) w ciągu najbliższych 3-5 lat i później.

  Prognoza kolorystyczna FUSE analizuje nakładające się na siebie relacje między procesami projektowania a doborem kolorów. Raport prezentuje 18 kolorów w gamie efektów specjalnych, aby zainspirować projektantów i producentów oraz zapewnić, że kolor i powłoki są uwzględniane na wszystkich etapach projektowania.

  - Prognoza FUSE spogląda na elementy, które konstruują życie i projektowanie, i odpowiada spektakularnymi kolorami i efektami, które można wpleść w każdy ambitny plan - powiedziała Kiki Redhead, Global Color Materials Finish (CMF) & Trend Manager w Sherwin-Williams.

  FUSE jest zorganizowany w trzy kolekcje: technologia zorientowana na odpowiedzialność (Accountability-Centered Technology), budowanie spełniających się przyszłości (Building Fulfilling Futures) oraz główny oficer empatii (Chief Empathy Officer). Kolekcje inspirowane są technologią, infrastrukturą i empatią oraz opowiadają o przecinających się połączeniach społeczeństwa i wzornictwa. Każda kolekcja prezentuje sześć kolorów, a także efekty specjalne.

  Efekty specjalne są od dziesięcioleci głównym elementem rynku powłok zwojowych. Wraz z rozszerzeniem możliwości powlekania, wzrosło również zapotrzebowanie na tę ofertę. Sherwin-Williams Coil Coatings z dumą oferuje różnorodne efekty specjalne, w tym połysk, mikę/metalik, nadruki, technologię zmiany koloru, teksturę, lśnienie i inne. Prognoza FUSE podkreśla znaczenie tych ofert dla wspierania unikalnych wizji architektów, producentów produktów i producentów OEM.

  Zespół Coil Coatings przełożył technologie, kolory i efekty FUSE na podstawie badań rynkowych i głównych katalizatorów społecznych, takich jak zrównoważony rozwój, gospodarka, człowieczeństwo i równość.

  Aby pobrać pełną prognozę i zamówić próbki, odwiedź stronę coil.sherwin.com/colorforecast

  .

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...