• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.03.2023 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Technologie Lakiernicze

  miesiąc temu  19.05.2022, ~ Administrator   

  Strona 1 z 4

  Kalejdoskop nowych rozwiązań dla przemysłu, technologie addytywne, panele dyskusyjne, warsztaty z robotyzacji a także widowiskowe pokazy i premiery produktowe - to wszystko czeka spragnionych aktualnych trendów w przemyśle na targach ITM INDUSTRY EUROPE. Wydarzenie, które jest najważniejszym spotkaniem liderów branży w tej części Europy potrwa cztery dni od 31 maja do 3 czerwca. Program zapowiada się imponująco a część wystawców już zdradza co pokaże na swoim stoisku.

  Targi ITM INDUSTRY EUROPE wracają do tradycji spotkań w ciepłej, czerwcowej aurze a także do imponującego metrażu ekspozycji, która w tej edycji zajmie łącznie aż pięć pawilonów.

  - Czujemy tę niesamowitą energię i stan wyczekiwania na targi. Do grona wystawców cały czas dołączają nowi. Spodziewamy się ponad czterystu firm zarówno z kraju jak i z zagranicy. Jeśli do tego dodać bogaty program wydarzeń towarzyszących to mamy gotowy przepis na dobrze spędzony czas dla wszystkich zainteresowanych innowacjami w przemyśle - mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

  Technologie addytywne

  Z inicjatywy wystawców i partnerów związanych z targami 3D SOLUTIONS, cała ekspozycja technologii addytywnych została w tym roku przeniesiona do flagowej oferty targów ITM INDUSTRY EUROPE. Do dyspozycji zwiedzających podobnie jak w latach ubiegłych będą m.in.: prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z nowymi trendami „na żywo”. Zainteresowani potencjałem technologii przyrostowych będą mogli obejrzeć nowości z tej dziedziny w ramach ekspozycji ITM Industry Europe. Na zwiedzających czekają nie tylko premiery produktów prezentowane na stoiskach, ale także specjalne pokazy.

  Przemysł coraz wyraźniej dostrzega korzyści z zastosowania druku 3D w swojej działalności. Technologie przyrostowe podobnie jak skanery 3D stały się nieodłącznym elementem wyposażenia zarówno małych biur projektowych jak i dużych fabryk.

  - Część wystawców ITM INDUSTRY EUROPE w swoich zakładach produkcyjnych już korzysta z technologii skanowania i druku 3D. Dzięki temu mają możliwość uzyskania części zamiennej w dużo krótszym czasie niż metodami tradycyjnymi. Technologie, materiał i system dostosowany jest do konkretnych potrzeb produkcyjnych. Pandemia, problemy z łańcuchem dostaw przyśpieszyły ten procesy. Druk 3D stał się alternatywą pozwalającą wytwarzać poszczególne elementy bezpośrednio w fabrykach. Wsłuchując się w głosy branży postanowiliśmy w tym roku ekspozycję prezentowaną do tej pory na wydzielonej przestrzeni 3D Solutions jeszcze silniej połączyć z przemysłem. Dlatego w tym roku technologie addytywne będą bardzo istotną częścią ekspozycji targów ITM INDUSTRY EUROPE- dodaje Anna Lemańska-Kramer.

  W trakcie targów zaplanowano nie tylko ekspozycję firm z branży druku 3D, ale także ciekawy program wydarzeń i pokazów związanych z technologiami przyrostowymi.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - prenumerata