Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Ciekłe

  10 miesięcy temu  29.07.2020, ~ Administrator   

  Chińska grupa JDB wybrała powłoki PPG Innovel bez bisfenolu A (BPA) dla puszek napojowych do swojej kultowej herbaty ziołowej Jia Duo Bao (JDB).

  Firmy ściśle współpracowały, aby wybrać i przetestować rozwiązanie powlekające, które spełnia chińskie i międzynarodowe standardy pakowania materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz aby umożliwić ekspansję marki poza rynek chiński. Rygorystyczne testy przeprowadzone przez Państwowe Kluczowe Laboratorium Badawcze Materiałów do Kontaktu z Żywnością w Changzhou w Chinach potwierdziły, że wewnętrzne powłoki PPG Innovel i powłoki Easy-Open-Ends są zgodne z przepisami obowiązującymi w Chinach, Unii Europejskiej, Japonii i Stanach Zjednoczonych..

  – Celem rozwoju JDB jest utrzymanie tradycji przy ciągłym wprowadzaniu innowacji – powiedział Zhenguo Pang, dyrektor generalny JDB ds. zarządzania jakością. – Partnerstwo z PPG było ważnym krokiem w unowocześnianiu naszych opakowań powłokami innymi niż te z zawartością BPA, tak aby spełniały międzynarodowe standardy i lepiej służyły konsumentom krajowym oraz zagranicznym.

  Oprócz tego, że nie zawierają BPA, wewnętrzne powłoki natryskowe PPG Innovel i rozwiązania Easy-Open-End zapewniają właściwości neutralne smakowo, skuteczną odporność na sterylizację, doskonałą elastyczność i łatwą aplikację aluminiowych puszek do napojów. Powłoki spełniają różne specyfikacje dotyczące wagi napojów i działają wydajnie na liniach produkcyjnych producentów puszek.

  – Powłoki bez BPA są szeroko stosowane w Europie i obu Amerykach, i tego typu produkty firmy PPG spełniają najbardziej wymagające przepisy w tych regionach – powiedział Jens Brackebusch, dyrektor generalny PPG w regionie Azji i Pacyfiku. – PPG dokłada wszelkich starań, aby zapewnić grupie JDB, która jest pionierem w stosowaniu powłok bez zawartości BPA w Chinach, płynne przejście w ich wdrażaniu.

  Herbata ziołowa JDB jest uważana w Chinach za skarb narodowy, a jej formuła znajduje się na pierwszej krajowej liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego Chin.

  Więcej informacji na temat powłok PPG Innovel można znaleźć na stronie www.packagingcoatings.com.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony