• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  04.07.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma Polychem, będąca częścią firmy IFS Coatings Inc., wprowadziła ostatnio na rynek nową kolekcję farb proszkowych o nazwie „Kolekcja efektów”. Obejmuje ona 11 interesujących efektów specjalnych w proszku, które są dostępne w wielu kolorach.

  Efekty specjalne obejmują plamki, półprzezroczystości, metaliki, mieniące się półprzezroczystości, żyłki, efekty patyny, tekstury rzeczne, subtelne tekstury i dramatyczne kolory iluzji.

  - Polychem specjalizuje się w proszkowych efektach specjalnych, a nasi klienci chcieli zobaczyć dobry wybór opcji efektów, które są dla nich dostępne – mówi Lauren Bayer, menedżer w firmie Polychem. - Ta kolekcja przedstawia niektóre z naszych najpopularniejszych efektów i umożliwia dyskusję na temat dostępnych kolorów oraz tego, czy są one również możliwe do uzyskania w kolorach niestandardowych. Nasza zmieniona kolekcja RAL - dzięki której można wziąć dowolny kolor RAL i dodać do niego wybrane efekty - jest niezwykle popularna, ale ta kolekcja pokazuje dodatkowe efekty, które są dostępne szybko i w elastycznych ilościach.

  Dowiedz się więcej na stronie www.polychemcoatings.com

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...