Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  11 miesięcy temu  28.08.2019, ~ Administrator   

  Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza w Rzeszowie zaprasza na pierwsze w Polsce studia podyplomowe „Farby i lakiery proszkowe - technologia wytwarzania, aplikacja, zastosowanie” realizowane we współpracy z CIECH R&D SP. z o.o., JOTUN POLSKA SP. z o.o., EPOXYPOL SP. z o.o., CHEMETALL Polska Sp. z o. o., Oddziałem Farb i Tworzyw IMPiB w Gliwicach oraz Polskim Stowarzyszeniem Korozyjnym.

  Zakres oferty
  Adresatami studiów są absolwenci studiów I lub II stopnia, którzy przygotowują się do pracy lub osoby pracujące w przemyśle farb proszkowych, pragnące zdobyć praktyczną i przydatną wiedzę z zakresu ochrony antykorozyjnej oraz najnowszych technologii otrzymywania i aplikacji farb proszkowych.
  – Zachęcamy do podjęcia studiów, szczególnie pracowników z działów technologii, kontroli jakości, laboratoriów badań i rozwoju, firm produkujących surowce do wyrobu farb proszkowych i wytwarzających farby oraz malarni proszkowych, firm zajmujących się zabezpieczaniem antykorozyjnym powierzchni przed malowaniem proszkowym, specjalistów ds. sprzedaży (doradcy techniczni, przedstawiciele handlowi) reprezentujących producentów i dystrybutorów farb proszkowych – mówi dr hab. Barbara Pilch-Pitera, kierownik studiów.

  Wykładowcy
  Doświadczeni praktycy z przemysłu farb i lakierów proszkowych, specjaliści z instytutów badawczych, naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej.

  Plan i program studiów podyplomowych
  Forma studiów: niestacjonarne
  Czas trwania: 2 semestry
  Sumaryczna liczba godzin: 233 godz.

  Ramowe treści kształcenia
  Kompletne informacje dla poszczególnych modułów uwzględniające: nazwę przedmiotu, liczbę godzin zajęć dydaktycznych z podziałem na formy zajęć, liczbę punktów ECTS, efekty kształcenia w formie tabeli odniesień do efektów obszarowych, sposoby weryfikowania efektów kształcenia, treści kształcenia, wykaz literatury podstawowej i uzupełniającej są dostępne systemie KRK pod adresem: https://wch.prz.edu.pl/kierunki-studiow/studia-podyplomowe/plany-studiow.

  Rekrutacja
  Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych. Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać poprzez System Internetowej Rekrutacji (SIR) a wymagane dokumenty, wskazane w systemie SIR, należy dostarczyć do 15 września 2019 r. do dziekanatu Wydziału Chemicznego (p. 102), mgr Elżbieta Gancarz, tel. +48 17 865 13 75, email: egancarz@prz.edu.pl.

  Termin naboru
  Studia podyplomowe rozpoczynają się w październiku 2019 r. i trwają dwa semestry.
  Rozpoczęcie naboru – 1 czerwca 2019 r.
  Zakończenie naboru – 15 września 2019 r.

  Więcej informacji na stronie internetowej pod adresem: wch.prz.edu.pl/kandydaci/studia-podyplomowe

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony