• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Przygotowanie Powierzchni

  4 miesiące temu  19.01.2022, ~ Administrator   

  Oczyszczarka strumieniowo-ścierna z taśmą drucianą AGTOS.

  Oczyszczarka strumieniowo-ścierna z taśmą drucianą AGTOS.

  Nowe trendy w technologii obróbki strumieniowo-ściernej prezentuje firma AGTOS m.in. na targach EUROGUSS, które odbywają w Norymberdze w dniach 18-20 stycznia 2022 r.

  Obróbka powierzchniowa skomplikowanych odlewów z aluminium i magnezu staje się coraz bardziej wymagająca. W tym kontekście ważna jest również odtwarzalność procesu obróbki strumieniowo-ściernej dla części produkowanych masowo. Zainteresowani uzyskują przegląd o tym, w jaki sposób jest to brane pod uwagę przy tworzeniu koncepcji i jak jest ona realizowana w praktyce.

  Do obrabiania lekkich komponentów oraz odlewów aluminiowych i magnezowych firma AGTOS opracowała specjalne systemy do obróbki strumieniowo-ściernej. Jako ścierniwo jest często używane również aluminium.

  Najważniejszą kwestią po zainwestowaniu w system do obróbki strumieniowo-ścierne są koszty eksploatacji. Nowa aplikacja serwisowa AGTOS podejmuje rozwój cyfrowy i oferuje klientom nowe korzyści. Jest ona dostępna do pobrania w znanych sklepach Android i Apple. Technik serwisu AGTOS może w ten sposób udzielić wskazówek i instrukcji dotyczących konserwacji i napraw bez żadnych kosztów podróży. Na życzenie zostaną one tłumaczone symultanicznie. Technik widzi dokładnie to samo, co człowiek na miejscu. W ten sposób może on optymalnie oszacować i ocenić sytuację. W celach ilustracyjnych można jednocześnie przesyłać dokumenty wyjaśniające, takie jak rysunki, grafiki i zdjęcia. Cała akcja jest dokumentowana, dzięki czemu jest dostępna cyfrowo do późniejszych celów (powtórzeniowych).

  W przypadku istniejących oczyszczarek strumieniowo-ściernych można osiągnąć wzrost wydajności. W ten sposób turbiny opracowane specjalnie do tego zastosowania pracują delikatniej, przez co zmniejsza się zużycie ścierniwa.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (2)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ g 2 4 miesiące temu AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Przemyslowa 156 62-500 Konin tel.: +48-63-244 69 55 internet: www.agtos.pl...
   oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ Tomek 1 4 miesiące temu mają Państwo jakieś namiary na Agtosa w Polsce?
   oceń komentarz zgłoś do moderacji