• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 2024 Julian

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  Ekonomia lakierowania

  miesiąc temu  17.06.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  OptiCenter All-in-One OC11 to nowy system zarządzania proszkiem z dwoma zasobnikami proszku OptiSpeeder (DualSpeeder) w połączeniu z najnowszą technologią pomp OptiSpray All-in-One, która łączy zaawansowaną technologię ładowania proszku z technologią dostarczania proszku w fazie gęstej drugiej generacji w jednym kompaktowym urządzeniu.

  DualSpeeder umożliwia obsługę i przygotowanie dwóch niezależnych kolorów sekwencyjnie dla ultraszybkiej zmiany koloru w 60 sekund lub równolegle dla jednoczesnego powlekania z obu lejów OptiSpeeder. OptiCenter wykorzystuje technologię MultiColor Switch, która zapewnia najszybsze przełączanie między lejami OptiSpeeder i najczystszą zmianę koloru między naprzemiennymi kolorami.

  Dzięki integracji elektrostatyki i transportu proszku za pomocą sprawdzonej technologii pompy Gema OptiSpray w jednym kompaktowym urządzeniu, nowa pompa OptiSpray All-in-One jest pierwszą tego typu w branży farb proszkowych. Takie połączenie zapewnia płynną interakcję między funkcjami pneumatycznymi i elektrostatycznymi, co skutkuje szybkim podawaniem proszku, natychmiastową kontrolą chmury proszku i najwyższą wydajnością aplikacji.

  Do 36 jednostek OptiSpray All-in-One można zintegrować bezpośrednio z OC11 w sposób oszczędzający miejsce, eliminując potrzebę stosowania standardowej szafy sterowniczej pistoletu, co oszczędza miejsce i zapewnia ergonomiczne układy systemu, które można szybko zainstalować.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...