Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Kolorymetria

  miesiąc temu  06.04.2020, ~ Administrator   

  Konica Minolta stworzyła system tworzenia kolorów Colibri, który w połączeniu ze spektrofotometrami jest w stanie przekształcić zwykłą mieszalnię kolorów w wyjątkowe laboratorium.

  Colibri wita użytkownika eleganckim i przemyślanym interfejsem graficznym, który można dostosować do indywidualnych preferencji. Unikatowe narzędzie szablonu pozwala na zdefiniowanie jego właściwości wraz z odpowiadającym mu ułożeniem na ekranie, dokładnie odpowiadającym potrzebom użytkownika. Oprogramowanie perfekcyjnie wpasowuje się w obieg pracy i gwarantuje szybką oraz bezproblemową pracę.

  Sercem systemu Colibri jest potężny model matematyczny oparty na teorii wielostrumieniowości. W oparciu o starannie przygotowane dane kalibracji, system kombinatorycznie tworzy nawet najbardziej skomplikowane kolory z niezrównaną precyzją.

  Colibri pozwala oszczędzić czas i zasoby, umożliwiając na każdym etapie procesu dopasowywania kolorów równoległą konfigurację kilku materiałów bazowych wykorzystując tę samą bibliotekę pigmentów. Oprogramowanie przetwarza automatycznie cały katalog kolorów wobec tysięcy wzorców oraz dobiera najbardziej optymalne spoiwo, aby uzyskać najdoskonalszą recepturę zgodną z ustalonym odcieniem oraz kryteriami przezroczystości i ceny.

  Więcej w marcowo-kwietniowym numerze „Lakiernictwa Przemysłowego”.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony