Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  KALENDARZ

  ponad rok temu  16.07.2019, ~ Administrator   

  Miejsce: Kielce

  Data rozpoczęcia: 27.08.2019

  Data zakończenia: 28.08.2019

  Polska Izba Konstrukcji Stalowych zaprasza na V Konferencję Techniczną, która odbędzie się 27-28 sierpnia w Kielcach. To wydarzenie merytoryczne, adresowane do kadry technicznej przedsiębiorstw branży konstrukcji stalowych, które na stałe wpisało się do kalendarza imprez organizowanych pod szyldem PIKS.

  W tym roku konferencja techniczna odbędzie się już po raz piąty, a jej tematyka zostanie w całości poświęcona połączeniom w konstrukcjach stalowych. Zgodnie z przyjętym zwyczajem, pierwszego dnia odbędą się prezentacje marketingowe firm z branży konstrukcji stalowych. Wieczorem natomiast uczestnicy wezmą udział w integracyjnej imprezie plenerowej, która na pewno ułatwi nawiązanie nowych kontaktów towarzyskich i biznesowych.

  Program drugiego, merytorycznego dnia konferencji podzielono na dwie sesje – pierwsza dotycząca połączeń spawanych, w czasie której omówione zostaną m.in.: aktualny stan normalizacji w zakresie projektowania połączeń spawanych oraz istotna dla branży spawalnictwa rewolucja przemysłowa 4.0; natomiast druga sesja dotyczyć będzie elementów złącznych i w jej czasie nacisk zostanie położony na projektowanie połączeń śrubowych z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania – CONSTEEL oraz BIM.

  Pełny program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.piks.com.pl.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony