• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2024 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  3 miesiące temu  27.11.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Tomasz Cicherski został mianowany liderem krajowym Teknos Polska. Obok swojej nowej roli, nadal pełni on funkcję dyrektora operacyjnego Teknos Sp. z o.o.

  W związku z nową rolą, Tomasz Cicherski przejmie codzienną koordynację i przywództwo Management Team w Teknos Polska oraz zapewni efektywną komunikację pomiędzy Grupą Teknos, innymi krajami Teknos oraz wewnątrz organizacji w Polsce.

  Cieszę się, że Tomasz zgodził się objąć tę nową funkcję. Jestem pewien, że wspólnie z pozostałymi członkami Management Team w Polsce stworzymy plan działania, który doprowadzi nas do jeszcze większych sukcesów w przyszłości.” – mówi Sameli Hakola, Chief Supply Chain Officer.

  Dziękuję za docenienie mojej dotychczasowej pracy w Teknos oraz powierzenie mi nowej funkcji. Wspólnie zaczynamy kolejny rozdział w Teknos Polska. Zabieramy się razem do pracy.” – mówi Tomasz Cicherski.

  Piotr Niedziółka, po 17 latach, zdecydował się odejść z firmy. Dołączył on do Teknos w 2006 roku jako dyrektor sprzedaży, a na dotychczas pełnione stanowisko awansował w 2010 roku.

  Chciałabym podziękować Piotrowi za wszystko, co zrobił dla Teknos podczas jego 17 lat pracy w naszej firmie i życzę mu wszystkiego najlepszego na przyszłość." – przekazuje Paula Salastie, Teknos CEO.

  Tagi: Teknos,

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...