• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02-31.12 Julian

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wyroby Lakiernicze

  2 miesiące temu  30.11.2022, ~ Administrator   

  Axalta Coating Systems Ltd., globalna firma produkująca powłoki, powołała Chrisa Villavarayana na stanowisko dyrektora generalnego i prezesa oraz członka zarządu firmy. Funkcje te obejmie od 1 stycznia 2023 roku.

  Chris Villavarayan jest sprawdzonym globalnym menedżerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem operacyjnym i zarządczym w sektorach przemysłowych. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora generalnego i prezesa Meritor, Inc., umacniając pozycję Meritora jako globalnego lidera branży układów napędowych pojazdów użytkowych oraz systemów inżynieryjnych dla klientów OEM i rynku wtórnego, w tym pioniera ekspansji w dziedzinie elektrycznych układów napędowych, tym samym torując drogę ewolucji w kierunku zerowej emisji dla pojazdów użytkowych. Posiada ugruntowane doświadczenie w napędzaniu wzrostu, zwiększaniu marż i zarządzaniu złożonymi operacjami globalnymi, co skutkuje znacznym zwiększeniem wartości dla akcjonariuszy.

  − W imieniu całego zarządu Axalta i zespołu zarządzającego z radością witam Chrisa jako kolejnego CEO naszej firmy − powiedział Bill Cook, niezależny dyrektor Axalty. − Nominacja nastąpiła po kompleksowym procesie poszukiwania silnego lidera dla firmy, a on sam dołącza do Axalty z pełnym poparciem naszego zarządu. Chris jest doświadczonym dyrektorem, który wniesie do Axalty swoje globalne doświadczenie operacyjne, głęboką wiedzę w zakresie rozwoju produktów i produkcji oraz udokumentowane osiągnięcia w osiąganiu doskonałych wyników biznesowych.

  − Jestem podekscytowany dołączeniem do Axalty, firmy o dumnej 150-letniej historii, którą od dawna podziwiam – dodał Chris Villavarayan. − Chętnie wykorzystam swoje doświadczenie, aby rozwinąć pracę zespołu w kierunku przyspieszonego wzrostu i zdobycia pozycji lidera na rynku.

  Tagi: Axalta, prezes, CEO

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...