Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  8 miesięcy temu  28.11.2019, ~ Administrator   

  AkzoNobel wprowadził dwie nowe kolekcje kolorów farb proszkowych oraz powłok specjalnych dla branży motoryzacyjnej.

  Nowa kolekcja farb proszkowych Special Effects oferuje unikalne, modne kolory przeznczone dla przemysłu ogólnego, a ColorSurfaces jest dedykowany dla sektora motoryzacyjnego oraz elektroniki użytkowej.

  – Nasza piętnasta edycja ColorSurfaces jest zwieńczeniem całorocznych badań nad trendami projektowymi wpływającymi na przemysł motoryzacyjny i elektronikę użytkową – wyjaśnia Stephie Sijssens, kierownik ds. projektowania kolorów w firmie AkzoNobel w branży powłok samochodowych i specjalnych. – Rezultatem jest oszałamiająca kolekcja kolorów i faktur starannie dobranych, aby zainspirować naszych klientów i pobudzić w nich kreatywność. Niezależnie od tego, czy nasi klienci szukają zupełnie nowej koncepcji, czy po prostu chcą wprowadzić dodatkowy czynnik „wow”, ColorSurfaces jest miejscem, w którym rozpoczyna się nasza współpraca nad projektem.

  Tymczasem nowa kolekcja efektów specjalnych farb proszkowych ułatwia projektantom i producentom dodawanie powłoce elegancji dla szerokiej gamy komponentów przemysłowych, na przykład w metalowych meblach, oświetleniu i wyposażeniu wnętrz. Aktualna oferta obejmuje 48 modnych kolorów, metalicznych wykończeń i faktur, a przy tym jest odpowiednia zarówno do wnętrz, jak i do użytku zewnętrznego.

  – Jesteśmy ekspertami w identyfikacji światowych trendów i aby zapewnić sobie przewagę, inwestujemy duże środki w ich badanie – mówi Jean-Paul Moonen, kierownik ds. marketingu w dziale Powder Coatings firmy AkzoNobel. – Nasza kolekcja efektów specjalnych jest najnowszym przykładem tego, jak wykorzystujemy naszą pasję do farb, aby sprostać wymaganiom technicznym, wydajnościowym i estetycznym naszych klientów poprzez tworzenie ekscytujących kolorów i wykończeń.

  Kolekcja ColorSurfaces jest dostępna na całym świecie, a kolekcja efektów specjalnych w Europie.

  Aby uzyskać więcej informacji o nowych kolekcjach kolorów, odwiedź witrynę ColorSurfaces lub zakładkę kolekcji efektów specjalnych na stronie Interpon.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony