Szukaj

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  wczoraj  14.01.2021, ~ Administrator   

  Tworzenie własnej palety kolorystycznej, zapisywanie i udostępnianie kolorów, szybka wizualizacja koloru na ścianie – to tylko przykład funkcji, które oferuje nowa aplikacja Sherwin-Williams.

  Aplikacja ColorSnap Visualizer stworzona przez koncern Sherwin-Williams została opracowana z myślą o ułatwieniu doboru koloru z palety ponad 1500 barw i odcieni. Kompatybilna z systemem Android i iOS, od lat cieszy się sporą popularnością użytkowników na całym świecie. Najnowsza wersja oferuje jednak szereg nowych funkcji niedostępnych w poprzednich wariantach oprogramowania.

  Jedną z najważniejszych jest Instant Paint – funkcja bazująca na sztucznej inteligencji, która umożliwia szybką wizualizację koloru na konkretnej ścianie – i to w czasie rzeczywistym. Dodatkowo pozwala tworzyć własne palety kolorystyczne, zapisywać kolory oraz udostępniać je za pośrednictwem różnorodnych kanałów komunikacji.

  To jednak nie wszystko: ColorSnap Visualizer umożliwia również wyszukiwanie koloru w palecie na podstawie zdjęcia, a także obejrzenie danego koloru w różnych aranżacjach (funkcja kalejdoskopu) oraz w świetle dziennym i nocnym.

  Dzięki funkcji kalkulatora można łatwo obliczyć wydajność danej farby na podstawie wymiarów pomieszczenia. Zaś opcja podglądu kolorów podobnych i uzupełniających ułatwi dobór drugiego, pasującego odcienia farby.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony