Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  7 dni temu  08.04.2021, ~ Administrator   

  Hempel Campus stanowi połączenie nowoczesności i tradycji. Obiekt obejmuje biura, sale konferencyjne i centrum badawczo-rozwojowe, a pracę znajdzie w nim 350 specjalistów.

  Hempel Campus stanowi połączenie nowoczesności i tradycji. Obiekt obejmuje biura, sale konferencyjne i centrum badawczo-rozwojowe, a pracę znajdzie w nim 350 specjalistów.

  Firma Hempel właśnie rozpoczęła przeprowadzkę do nowej siedziby. Kompleks o nazwie Hempel Campus zlokalizowany na północ od Kopenhagi zajmuje powierzchnię 26 tys. mkw.

  Budowa nowego obiektu trwała łącznie trzy lata. W tym czasie na powierzchni 26 tys. mkw. powstał m.in. budynek biurowy z salami konferencyjnymi oraz centrum badawczo-rozwojowe składające się z laboratoriów i stanowisk testowych. Projekt nowej siedziby powstał już w 2011 r. i od początku inspirowany był motywem spirali nawiązującym do procesu mieszania farby w puszce. Motyw ten można znaleźć zarówno w atrium, jak i w korytarzu, ale najpełniej uwidacznia się w formie spiralnej klatki schodowej w budynku biurowym.

  – Hempel Campus jest obiektem nie tylko nowoczesnym, ale też atrakcyjnym pod względem architektonicznym. Odzwierciedla naszą wizję pracy zespołowej i współpracy międzydziałowej, zapewniając nam doskonałe środowisko do pracy i realizacji celów rozwojowych – wyjaśnia Pernille Fritz Vilhelmsen, dyrektor ds. kadr i kultury organizacyjnej w firmie Hempel.

  Kampus został zaprojektowany z myślą o ekologii i zrównoważonym rozwoju: został wyposażony m.in. w zestaw paneli fotowoltaicznych, który – po powiększeniu w kolejnych latach – ma produkować ok. 85 tys. kWh energii elektrycznej rocznie. Jeszcze w tym roku przeprowadzona zostanie także modernizacja i przebudowa istniejącego tu wcześniej biurowca i centrum testowego, tak aby nadać im formę wspólną z pozostałymi częściami kampusu. Docelowo pracę znajdzie tu ok. 350 pracowników firmy Hempel.

  GALERIA ZDJĘĆ

  Głównym motywem architektonicznym we wnętrzu jest spirala symbolizująca czynność mieszania farby w puszce.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony