• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Urządzenia Lakiernicze

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  19 dni temu  04.07.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Gema prezentuje nową pompę aplikacyjną OptiSpray All-in-One, która łączy zaawansowaną technologię ładowania proszku z drugą generacją technologii dostarczania proszku w fazie gęstej w jednym kompaktowym urządzeniu. OptiSpray All-in-One została opracowana dla użytkowników, którzy oczekują wysokiej wydajności i spójnych wyników powlekania.

  OptiSpray All-in-One szwajcarskiej firmy Gema jest pierwszym tego typu urządzeniem w branży malowania proszkowego, które integruje elektrostatykę i dostarczanie proszku za pomocą technologii pomp, umożliwiając doskonałą interakcję między funkcjami pneumatycznymi i elektrostatycznymi. Według producenta, ta unikatowa integracja zapewnia najszybsze czasy reakcji podczas podawania proszku z pojemnika na proszek do pistoletu, bezzwłoczną kontrolę chmury proszku i maksymalną wydajność aplikacji. Urządzenie jest wyposażone w sprawdzoną technologię Smart Inline Technology (SIT) firmy Gema, technologię PowerBoost i Precise Charge Control (PCC), która zapewnia precyzyjny przepływ proszku nawet przy wyższych prędkościach produkcji i szybszym podawaniu. Zoptymalizowana i opatentowana konstrukcja obejmuje szybkozłącza do proszku, powietrza i sterowania oraz wymianę części zużywających się bez użycia narzędzi, co upraszcza instalację i konserwację oraz minimalizuje przestoje produkcyjne.

  OptiSpray All-in-One posiada funkcje konserwacji zapobiegawczej wspierane przez zintegrowane czujniki i algorytmy oprogramowania, zwiększając w ten sposób dostępność i wydajność systemu. Dodatkowe czujniki w systemie sterowania wykrywają aktualny stan pompy i dostarczają na czas informacje i ostrzeżenia, aby ułatwić działania konserwacyjne i zapewnić użytkownikowi lepszą kontrolę nad stanem systemu. OptiSpray All-in-One można zintegrować z nowymi centrami proszkowymi Gema OptiCenter All-in-One OC10 i OC11, dzięki czemu osiąga się pełny potencjał pod względem elastyczności kolorów, jakości powlekania i wydajności linii.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...