Szukaj

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  7 dni temu  19.11.2020, ~ Administrator   

  Caparol rozszerza swoją czteroskładnikową linię produktów do wnętrz o farbę Indeko-Plus, która nie zawiera modyfikatorów chemicznych, a tym samym jest odpowiednia dla alergików.

  Farba Indeko-Plus bazuje na technologii E.L.F. (Emission Lösemittel Frei), w której rozpuszczalniki i zmiękczacze zastąpione zostały naturalnymi spoiwami zapewniającymi powłoce bardzo dobrą utwardzalność i niską kruchość (porównywalną z farbami rozpuszczalnikowymi) przy zachowaniu wysokiej ekologiczności receptury. Dzięki temu produkty oznaczone symbolem E.L.F. mogą być stosowane także przez alergików: są bezzapachowe i nie emitują LZO, a tym samym nie wymagają wietrzenia podczas malowania.

  Nowa farba może jednak więcej: cechuje się wysoką odpornością na zabrudzenia i szorowanie na mokro, jest łatwa w użyciu i zapewnia doskonałe krycie – na tyle dobre, że w większości przypadków do uzyskania pożądanego efektu wystarczy jedna warstwa. A to bezpośrednio przekłada się na oszczędność czasu i kosztów malowania.

  Indeko-Plus uzupełnia linię produktów do wykańczania wnętrz marki Caparol, na którą składają się: gładź AkkordLeichtSpachtel, grunt CapaSol RapidGrund, włóknina Capaver Akkordvlies Z150S do wzmacniania ścian i wypełniania ubytków oraz klej do włókniny Capaver CapaColl VK. Linia idealnie sprawdzi się zarówno przy wykańczaniu ścian w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych, takich jak biura, hotele czy restauracje.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony