Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  miesiąc temu  05.03.2021, ~ Administrator   

  Farba proszkowa UVMax Defender zapewnia wysoką ochronę antybakteryjną, a jednocześnie jest odporna na zmywanie.

  Farba proszkowa UVMax Defender zapewnia wysoką ochronę antybakteryjną, a jednocześnie jest odporna na zmywanie.

  Farba proszkowa UVMax Defender firmy Keyland Polymer nie tylko hamuje rozwój bakterii, ale także jest odporna na zmywanie konwencjonalnymi środkami czyszczącymi.

  UVMax Defender łączy w sobie dwie kluczowe właściwości: jest utwardzany promieniami UV, a dodatkowo zapewnia wysoką, bo 99,99-procentową ochronę przed rozwojem mikroorganizmów. Nowy produkt można z powodzeniem nakładać zarówno na tworzywa sztuczne i podłoża kompozytowe, jak też na płyty MDF, drewno i metal. Jak podkreśla producent, sprawdzi się on m.in. w placówkach opieki zdrowotnej, środkach transportu publicznego, hotelach, szkołach, restauracjach i barach – wszędzie tam, gdzie istnieje szczególnie wysokie ryzyko rozwoju bakterii.

  Farba proszkowa UVMax Defender swoje bakteriobójcze właściwości zawdzięcza dodatkowi jonów srebra. Według niezależnych badań zapobiega rozwojowi 99,99% bakterii e. coli i gronkowca. To jednak nie wszystko: Keyland Polymer przeprowadził także szeroko zakrojoną analizę zachowania nowej powłoki pod wpływem wielokrotnego czyszczenia. Badania dowiodły, że zastosowanie powszechnie dostępnych środków czyszczących w płynie nie ma wpływu na właściwości powleczonej powierzchni: nie oddziałuje negatywnie ani na trwałość koloru, ani na twardość, grubość czy stopień połysku powłoki.

  – Epidemia COVID-19 znacznie zwiększyła popyt na produkty zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo powlekanych powierzchni, w tym zapobiegające rozwojowi bakterii. Nie zmienia to jednak faktu, że nic nie zastąpi czyszczenia: nadal odgrywać ono będzie kluczową rolę w ochronie zdrowia człowieka. Dlatego chcieliśmy mieć pewność, że nasze farby proszkowe są nie tylko bezpieczne, ale też wytrzymują częste zmywanie – wyjaśnia Rebecca Lonczak, marketing manager w firmie Keyland Polymer.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony