Szukaj

  ARTYKUŁY

  Axalta poszerza portfolio produktów dla pojazdów użytkowych wprowadzając na rynek europejski lakier bezbarwny Imron 2K o wysokiej trwałości. Innowacyjna technologia zapewnia czterokrotnie lepsze zachowanie połysku.

  Axalta, globalny dostawca farb ciekłych i proszkowych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowego lakieru bezbarwnego Imron 2K o wysokiej trwałości, który dedykowany jest producentom pojazdów użytkowych z Europy. Ta innowacyjna technologia łączy nanocząsteczki z elastyczną żywicą, tworząc bezbarwną warstwę o właściwościach przeciwściernych, która zapewnia doskonałą ochronę powierzchni nawet po miesiącach narażenia na trudne warunki klimatyczne.

  Lakier Imron 2K jest przyjazny dla środowiska. Ma niską zawartością lotnych związków organicznych (VOC), a także doskonałą odporność na zginanie lub wiotczenie powłoki po zmoczeniu, co nadaje mu wyjątkowe właściwości. Po całkowitym utwardzeniu produkt jest odporny na zarysowania m.in. na materiały ścierne.

  – Lakier bezbarwny Imron 2K jest szczególnie przeznaczony dla pojazdów użytkowych, gdyż zachowuje połysk nawet po ciągłym myciu – powiedział Neville Rhodes, europejski dyrektor ds. powłok dla transportu komercyjnego w Axalta. – Wykorzystując nowe technologie i najwyższej jakości składniki oraz właściwości, ten innowacyjny lakier zachowuje czterokrotnie lepszy połysk po myciu w porównaniu z podobnymi produktami, zapewniając nienaganny wygląd pojazdu.

  – Cieszymy się, że możemy wprowadzić ten lakier bezbarwny do portfolio produktów Imron na rynek europejski – dodaje Marko Strukelj, dyrektor globalny ds. powłok dla transportu komercyjnego w Axalta. – Powłoki Imron zaprojektowaliśmy, aby zapewniały doskonałą trwałość dzisiejszych pojazdów użytkowych.

  Axalta oferuje pełną gamę rozpuszczalnikowych i wodnych rozwiązań powłokowych, w tym systemy powłok nawierzchniowych 1K i 2K Imron dla sektora transportowego w Europie. Te przyjazne dla środowiska i łatwe w użyciu produkty zapewniają doskonały wygląd oraz trwałość przez wiele lat.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony