• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - romerpp 17.09.2021-17.09.2022 Julian

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Motoryzacja

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  miesiąc temu  29.07.2021, ~ Administrator   

  KYBURZ Switzerland AG, szwajcarski producent pojazdów elektrycznych, kontynuuje współpracę z marką Spies Hecker i dla swoich dwóch nowych modeli wybrał samochodowy koloru roku 2021 Axalta – ElectroLight.

  Firma KYBURZ Switzerland AG, szwajcarski producent pojazdów elektrycznych i Spies Hecker, marka firmy Axalta, dostawcy lakierów ciekłych i proszkowych, kontynuują udaną współpracę w 2021 r. Już trzeci rok z rzędu szwajcarski producent zdecydował, że jego najnowsze prototypy, w tym pojazd dla służb miejskich DXS i sportowy buggy eRod, będą polakierowane samochodowym kolorem roku Axalta - ElectroLight.

  – Zielono-żółty ElectroLight to nie tylko kolor atrakcyjny, lecz także niezwykle funkcjonalny – wyjaśnia Olaf Adamek, Axalta Refinish Brand Manager na region EMEA. – Opracowaliśmy ten kolor z myślą o pojazdach elektrycznych, a zwłaszcza pojazdach najnowszej generacji. Dlatego też stanowi on idealny wybór dla marki KYBURZ.

  Właściwości refleksyjne koloru ElectroLight sprawiają, że pojazdy są łatwo wykrywalne przez systemy LIDAR. Natomiast jego struktura warstw i zawartość pigmentów ułatwiają wykrywanie pojazdów przez systemy RADAR, bazujące na falach radiowych.

  KYBURZ to znany na całym świecie producent nowoczesnych i zaawansowanych pojazdów elektrycznych do różnych zastosowań. Obecnie na świecie jeździ ich ponad 23 000. Najbardziej znany z nich, KYBURZ DXP, dostarcza pocztę na terenie różnych europejskich miast.

  Martin Kyburz, dyrektor zarządzający i właściciel firmy KYBURZ, jest bardzo zadowolony z efektu. – Każdego roku z niecierpliwością czekamy na publikację samochodowego koloru roku Axalta, aby wykorzystać ten unikalny i modny lakier na naszych wyjątkowych pojazdach. Jestem zawsze pod ogromnym wrażeniem, jak kompleksowa jest oferta marki Spies Hecker, która idealnie pasuje do naszych wymagań – wyjaśnia. – Kierujemy się niezwykle wysokimi standardami w zakresie kolorów i parametrów, dbając jednocześnie o środowisko oraz zrównoważony rozwój. Zespół Spies Hecker uważnie nas słucha, a następnie wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie, aby wspierać nas na każdym kroku. W ten sposób powstają rozwiązania, które są równie piękne co przyjazne środowisku.

  Pojazd DXS w kolorze ElectroLight można obejrzeć w salonie KYBURZ w szwajcarskim mieście Freienstein, podczas gdy eRod wciąż jest lakierowany.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony