Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Przygotowanie Powierzchni

  10 miesięcy temu  02.12.2019, ~ Administrator   

  Śrutownica AGTOS dla części aluminiowych na zawieszkach, która będzie prezentowana na targach EUROGUSS, Norymberga (Niemcy), od 14 do 16 stycznia 2020 r.

  Śrutownica AGTOS dla części aluminiowych na zawieszkach, która będzie prezentowana na targach EUROGUSS, Norymberga (Niemcy), od 14 do 16 stycznia 2020 r.

  Obróbka powierzchni złożonych elementów wykonanych z aluminium i magnezu staje się coraz bardziej wymagająca. Klienci oczekują jednolitego wykończenia powierzchni całego elementu. W tym kontekście ważna jest odtwarzalność części masowej produkcji. Dlatego ten kompleks tematyczny jest centralnym punktem rozwoju nowych maszyn do śrutowania w firmie AGTOS.

  Dla przykładu, firma opracowała specjalne maszyny do obróbki strumieniowej dla lekkich elementów oraz odlewów aluminiowych i magnezowych. W rzeczywistości aluminium jest również stosowane jako materiał ścierny i biorąc pod uwagę jego specyfikę, ma to również wpływ na konstrukcję maszyn. Ich cechy szczególne będą prezentowane na stoisku AGTOS na wystawie EUROGUSS, która odbędzie się w dniach 14–16 stycznia 2020 r.

  Najważniejszą kwestią po zainwestowaniu w maszynę do oczyszczania są koszty operacyjne, natomiast przy pomocy właściwej koncepcji i odpowiednich turbin można je odpowiednio zminimalizować.

  Cały proces rozpoczyna się w AGTOS podczas konsultacji i nie kończy się jedynie na uruchomieniu. W istniejących maszynach do śrutowania można osiągnąć wzrost wydajności, na przykład poprzez turbiny, które są opracowane specjalnie do tego zastosowania i dzięki temu działają łagodniej a zużycie ścierniwa jest zmniejszone.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony