Szukaj

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  miesiąc temu  23.10.2020, ~ Administrator   

  Po firmach AkzoNobel, Valspar i Behr swoją propozycję koloru roku 2021 przedstawił w drugim tygodniu października koncern Benjamin Moore. Aegean Teal łączy spokój i głębię morza z uniwersalnością zastosowań.

  Jesień to dla producentów farb i lakierów czas finalizowania prac nad propozycjami kolorystycznymi na kolejny rok. Do grona firm, które właśnie zaprezentowały ich efekty, dołączył Benjamin Moore. Po zeszłorocznym miękkim odcieniu różu w tym roku producent postawił na głębszy, bardziej złożony kolor. Aegan Teal 2136-40, czyli Morze Egejskie, łączy w sobie odcienie z szarości, błękitu oraz zieleni i w przeciwieństwie do ubiegłorocznego zwycięzcy ma szansę spodobać się nawet tym, którzy nie przepadają za ciemnymi, nasyconymi barwami.

  Jak wyjaśnia Andrea Magno, dyrektor ds. marketingu i rozwoju kolorów w firmie Benjamin Moor, prace nad kolorem rozpoczęły się już jesienią ubiegłego roku i inspirowane były głównie doświadczeniami zdobytymi podczas dyskusji nad poprzednią paletą. Dzięki temu odcień równoważy różne wpływy kolorystyczne i może być uniwersalnie stosowany w wielu pomieszczeniach.

  Nie bez powodu na miejsce prezentacji Aegan Teal firma wybrała kuchnię. Jest ona bowiem równie wielofunkcyjna jak sam kolor roku: może służyć do gotowania, nauki, zabawy, a także jako miejsce spotkań z przyjaciółmi. I choć autorzy koloru za idealne miejsce jego ekspozycji uznają szafki i inne meble kuchenne, podkreślają, że sprawdzi się on także jako wykończenie ścian w biurze, salonie czy sypialni.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony