• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Wyroby Lakiernicze

  miesiąc temu  22.02.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Dostawca farb i powłok KANSAI HELIOS podpisał niedawno umowę przejęcia WEILBURGER Coatings, międzynarodowego producenta powłok przemysłowych. Ten ostatni opracował kilka marek, takich jak GREBLON®, senorail® i senotherm® − specjalizujących się w dziedzinie powłok nieprzywierających i wysokotemperaturowych.

  − To strategiczne posunięcie jest świadectwem naszego zaangażowania w innowacje i rozwój oraz stanowi odzwierciedlenie wspólnych wartości i dążenia do doskonałości − stwierdził Bastian Krauss, wiceprezes wykonawczy i dyrektor wykonawczy KANSAI HELIOS Group. − Przejęcie WEILBURGER Coatings niesie ze sobą rozległe know-how, zwiększone moce produkcyjne i zespół ekspertów, co dodatkowo wzmacnia naszą pozycję lidera w branży. Ponadto integracja daje nam dostęp do rozszerzonej sieci kanałów dystrybucji i otwiera nowe sposoby dotarcia do klientów. Ten kamień milowy podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowej wartości interesariuszom i stanowi znaczący krok naprzód na drodze do zrównoważonego wzrostu i sukcesu.

  Co więcej, przejęcie to umożliwi KANSAI HELIOS znaczne rozszerzenie swojej pozycji rynkowej jako dostawcy systemów i producenta powłok przemysłowych, a także zdobycie dodatkowej wiedzy i zdolności produkcyjnych.

  − Bycie w przyszłości częścią KANSAI HELIOS będzie doskonałym strategicznym dopasowaniem dla firm WEILBURGER − dodał Frank Gläser, prezes WEILBURGER Coatings. − Po zbudowaniu długiej i udanej historii rozwoju przez ponad 120 lat i byciu bardzo dobrze znanym jako innowacyjny i godny zaufania dostawca powłok na całym świecie, decyzja ta zapewni wartość synergiczną przy jednoczesnym zachowaniu naszej tożsamości.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne