Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Technologie Lakiernicze

  miesiąc temu  20.02.2020, ~ Administrator   

  Firma Nordson Industrial Coating System, wiodący dostawca sprzętu do precyzyjnego nakładania powłok przemysłowych, wprowadza Encore Engage – najnowszy system powlekania proszkowego. Kolejna generacja technologii zapewnia swobodną, intuicyjną kontrolę przy zwiększonej efektywności i maksymalnej wydajności.

  Encore Engage zapewnia klientom przejrzystość i pewność na każdym etapie procesu powlekania proszkowego – Od samego początku Encore Engage był projektowany z myślą o lakiernikach proszkowych, bazując na informacjach zwrotnych od klientów i koncentrując się na ich wygodzie – powiedział Stephen Lovass, wiceprezes wykonawczy Nordson Industrial Coatings Systems.

  Interfejs Encore Engage jest łatwy w obsłudze, posiada 15-calowy ekran dotykowy i jest wyposażony w nowoczesną grafikę i intuicyjną nawigację za pomocą menu symboli. Pomaga użytkownikom poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obróbki i stać się specjalistą w zakresie lakierowania proszkowego. Oprócz tego dostępna jest funkcja zapisywania własnych ustawień, która pozwala krok po kroku przejść przez poszczególne etapy, wybierając spośród zaprogramowanych wcześniej opcji. Filmiki instruktażowe i instrukcje sprawiają, że kluczowe informacje są czytelniejsze. Aby uniknąć domysłów i niepewności, Encore Engage został przygotowany w kilku wersjach językowych z myślą o operatorach na całym świecie.

  – Dzięki naszemu systemowi Encore Engage operatorzy systemów powlekania proszkowego stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Dla lakierników proszkowych stworzyliśmy system, który nie tylko jest przyjemny w obsłudze, ale także stanowi narzędzie, dzięki któremu czują się pewniej w pracy – zaznaczył Lovass.

  Więcej informacji o systemie stosowania proszkowego Encore Engage znajduje się na stronie www.nordsoncoating.com/engage.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony