Szukaj

  ARTYKUŁY

  Vibes Trend Report wydawany przez firmę Axalta Coating Systems to wyjątkowy magazyn prezentujący najmodniejsze kolory i efekty dla podłoży metalowych w architekturze i designie. Każdy raport zawiera liczne inspiracje i stanowi jedyny w swoim rodzaju przegląd tego, jak różne kolory, tekstury oraz jakość powłok proszkowych mogą przyczyniać się do powstania wyjątkowych, wyróżniających się projektów.

  W siódmej edycji Vibes Trend Report znalazły się cztery nowe tematy: Sense, Lavish, Austere i Visionary. Każdy z trendów zawiera 6 odcieni. Dzięki temu powstała niezwykła nowa paleta zawierająca aż 24 kolory, inspirowana każdym z możliwych zakątków świata i stworzona, by wyznaczać trendy kolorystyczne na najbliższą przyszłość. Kolory i odcienie, w połączeniu ze spektakularnymi fasadami, wyjątkowymi meblami do użytku wewnętrznego i zewnętrznego oraz odpowiednim oświetleniem, układają się w historię pasującą do każdego z trendów.

  Pierwszy raport z 2019 roku zawiera także dział „Designer Vibes”. Składają się na niego historie, w których architekci i projektanci z całej Europy opowiadają o tym, w jaki sposób wykorzystują kolory i farby proszkowe tak, aby nadać swoim projektom indywidualny charakter i wyjątkowe znaczenie.

  Tegoroczna pierwsza edycja Vibes kończy się informacjami na temat popularności kolorów. Dane są oparte na faktycznych wynikach sprzedaży w 2018 roku oraz informacji z panelu serwisowego Axalta Colour it, umożliwiającego uzyskanie darmowych próbek. To cyfrowe narzędzie zostało opracowane w celu uproszczenia procesu wyboru kolorów w architekturze i designie przez wirtualne nakładanie koloru na powierzchnię. Jest ono niezwykle skuteczne. Dokładnie pokazuje, jakich kolorów poszukają architekci i projektanci.

  Każdej edycji Vibes Trend Report towarzyszy poręczny wzornik z kolorami, o których mowa w magazynie. W celu uzyskania dalszych informacji oraz zamówienia magazynu Vibes należy wejść na www.axalta.pl/vibes-1.2019.

  O firmie Axalta

  Axalta to czołowa globalna firma działająca wyłącznie w branży powłok, która oferuje swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i przyjazne dla środowiska rozwiązania. Farby Axalta, stosowane do malowania elementów pojazdów lekkich OEM i pojazdów użytkowych, silników elektrycznych, budynków, rurociągów oraz naprawiania powłok lakierniczych, opracowano z myślą o przeciwdziałaniu korozji, zwiększeniu produktywności i wydłużeniu trwałości zabezpieczanych materiałów. 150 lat w branży powłok zapewniło firmie Axalta i jej 13 300 pracownikom doświadczenie, dzięki któremu mogą coraz lepiej służyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując najlepsze farby, systemy aplikacji i technologie. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na: axalta.com i obserwuj nasze konto @Axalta na Twitterze i LinkedInie.

  Tagi: Axalta, raport,

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony