Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Drewno

  8 miesięcy temu  12.12.2019, ~ Administrator   

  Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2020: Pantone 19-4052 Classic Blue (Klasyczny Niebieski). To odcień, który stanowi przykład ponadczasowości i prostoty oraz wyraża, z jednej strony, spokój, a z drugiej, pewność siebie. Specjaliści ds. kolorów firmy ICA Group, podążając za trendami kolorystycznymi, opracowali już lakiery o barwie Klasyczny Niebieski (P52020) do zastosowań na drewno.

  – Żyjemy w czasach, które wymagają zaufania i wiary. Ten rodzaj stałości i pewności wyraża Pantone 19-4052 Classic Blue, solidny i niezawodny niebieski odcień, na którym zawsze możemy polegać – powiedział Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute.

  Kolor nawiązuje do odcienia nieba w miarę zbliżania się zmierzchu, ale przywołuje także inne obrazy i stany umysłu. – Tym, co sprawia, że ​​Classic Blue jest kwintesencją elegancji, jest jego prostota, a pod tym względem jest jak morze – mówi Sandro Paniccia, prezes ICA Group. – Zacząłem żeglować jako chłopiec i już od ponad 40 lat morze pomaga mi się całkowicie zrelaksować i daje poczucie absolutnego spokoju. Jestem przekonany, że na tę „magię” częściowo wpływa kolor.

  Zespół ds. kolorów ICA Group opracował już lakiery do drewna w kolorze Klasyczny Niebieski (P52020), które można zastosować do różnych wyrobów. Farby są dostępne w gamie produktów niskoemisyjnych i linii lakierów z kolekcji BIO opracowanej z wykorzystaniem surowców odnawialnych.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony