• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  29 dni temu  24.06.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma Gema wkrótce przeprowadzi się do nowej siedziby firmy. Ultranowoczesny budynek znajduje się w Gossau Sommerau (Szwajcaria) i stanowi kamień milowy w rozwoju firmy.

  Nowa siedziba Gema jest wyraźnym zobowiązaniem do stosowania przyszłościowych i przyjaznych dla środowiska technologii oraz zrównoważonych praktyk biznesowych. Budynek został zbudowany zgodnie z najnowszymi standardami i oferuje nie tylko przyjemne środowisko pracy dla pracowników, ale także optymalne warunki do dalszego rozwoju uznanych na całym świecie produktów i technologii do malowania proszkowego.

  Nowy budynek, o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych, mieści przestronne i nowoczesne obszary produkcyjne oraz magazyn wysokiego składowania, który umożliwi dalszą optymalizację procesów produkcyjnych i podniesienie jakości produktów na nowy poziom. Nowoczesne laboratorium testowe i aplikacyjne ma około 60% więcej przestrzeni i jest wyposażone w cztery linie powlekania. Dzięki temu Gema może przeprowadzać testy powłok dla swoich globalnych klientów jeszcze wydajniej i w bardziej praktyczny sposób.

  Gema Switzerland GmbH jest dostawcą urządzeń aplikacyjnych w dziedzinie elektrostatycznego malowania proszkowego, obecnym na całym świecie. Od 2012 roku Gema jest częścią globalnej Grupy Graco, wiodącego na świecie producenta systemów i komponentów do lakierowania ciekłego.

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ dedko 1 22 dni temu A jeśli chodzi o Szwajcarię, to jak najkorzystniej tam docierać? Mówi Wam to coś - https://www.szwajcaria.busy.tr... ? Busy do Szwajcarii to najwygodniejsza opcja? Bo jednak samolotem to wcale nie jest takie wygodne, jak się wydaje.
   oceń komentarz zgłoś do moderacji