• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Ekologia i Ochrona Zdrowia

  miesiąc temu  11.04.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Koniec lat 90. XX wieku to był wyjątkowy czas dla firmy H2O GmbH, niemieckiego producenta rozwiązań do oczyszczania wody i utylizacji ścieków przemysłowych, która w 1999 roku powstała w wyniku wykupu menadżerskiego. Z tej okazji na klientów firmy czekają promocje rabatowe i losowania nagród. Zapisz się już teraz do newslettera i nie przegap niczego.

  Po sprzedaży fabryki Wittig firmy Mannesmann Demag AG firmie Gardner Denver w 1998 roku, asortyment produktów VACUDEST znalazł się na skraju załamania. Po roku trudnych negocjacji trzem pracownikom udało się w lutym 1999 roku nabyć oddział VACUDEST w ramach niezależnego wykupu menedżerskiego.

  − Poprzez VACUDEST w dalszym ciągu widzieliśmy przyszłość w oczyszczaniu ścieków przemysłowych − wspomina Matthias Fickenscher, dyrektor zarządzający. − Nie chcieliśmy po prostu wyrzucić pracy włożonej w rozwój maszyn i relacje z klientami w firmie Mannesmann Demag Wittig. Chcieliśmy, aby VACUDEST ponownie odniósł sukces.

  W ciągu 25 lat, początkowo grupa trzech założycieli i sześciu współpracowników w małej siedzibie firmy w Maulburgu, rozrosła się do silnego zespołu składającego się z ponad 130 osób zaangażowanych w wizję przyszłości przemysłu na całym świecie bez ścieków. − Oczywiście świętujemy te wyjątkowe urodziny w wielkim stylu – razem z Tobą – mówią przedstawiciele H2O. − Bo dzięki Wam jesteśmy dzisiaj w tym miejscu, w którym się znaleźliśmy. Czekają na Ciebie atrakcyjne akcje rabatowe i losowania nagród, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a także mnóstwo zabawnych ciekawostek z historii H2O. Już teraz zapisz się do newslettera − wtedy nic Cię nie ominie. Zarejestruj się i nie przegap żadnych korzyści rocznicowych.

  Szczegóły TU

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...