• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  13 dni temu  11.06.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  Firma Axalta wprowadziła bardziej ekologiczne farby proszkowe, które produkowane są z organicznych odpadów niespożywczych. Produkty z serii Alesta BioCore rewolucjonizują przemysł farbiarski jako pierwsze na świecie farby proszkowe z certyfikatem ISCC Plus. Axalta zapewnia, że priorytetowo traktuje redukcję gazów cieplarnianych, zrównoważoną produkcję i w pełni identyfikowalne łańcuchy dostaw.

  Wykorzystywane do produkcji farb proszkowych bioprodukty, pochodzące z organicznych odpadów niespożywczych, stanowią zrównoważoną alternatywę o znacznie niższym poziomie emisji dwutlenku węgla. Rozwiązania te torują klientom najtańszą i najszybszą drogę do redukcji emisji CO2.

  Alesta BioCore to nie tylko innowacja, to przede wszystkim działanie. Stosując technologię farb proszkowych na bazie biologicznej, aktywnie zmniejszasz swój wpływ na środowisko i ślad węglowy.

  Zakres produktów:

  • Alesta SD BioCore: supertrwałe biopochodne farby proszkowe do zastosowań architektonicznych i przemysłowych. Idealne do środowisk o ekstremalnych warunkach pogodowych;
  • Alesta AP BioCore: biopochodne farby proszkowe o standardowej trwałości do zewnętrznych podłoży architektonicznych i zastosowań wewnętrznych. Wspierane przez normy branżowe i gwarancje;
  • Alesta IP BioCore: biopochodne farby proszkowe zaprojektowane specjalnie do zastosowań przemysłowych na zewnątrz, oferujące doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i trwałość.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...