Szukaj

  30 rocznica działalności firmy Wagner-Service na polskim rynku

  30 lat było pełne wyzwań i intensywnej pracy, co skutkowało dynamicznym rozwojem zarówno branży lakierniczej, jak i naszej działalności. 

  Dowodem tego jest stałe powiększanie kadry pracowniczej, nasz zespół początkowo tworzyło pięć osób. Teraz Wagner-Service to zespół składający się z ponad 80 doświadczonych specjalistów: doradców klienta, handlowców, inżynierów, projektantów, technologów, wdrożeniowców, serwisantów i wielu innych. 
  W 2017 roku zakończyliśmy budowę nowej inwestycji – centralnej siedziby firmy. Poza rozbudową działu serwisu i wsparcia technicznego, działu handlowego, sal szkoleniowych i przestrzeni administracyjnej, nasza siedziba oferuje również w pełni kompletną linię lakierniczą do lakierowania ciekłego i proszkowego, dedykowaną do przeprowadzania prób i testów naszym klientom. 
  Wyposażenie nowej siedziby w instalację lakierniczą to dobry początek planów związanych z zapotrzebowaniem w zakresie testów technicznych oraz szkoleń. Dlatego w bieżącym roku dokonaliśmy kolejnej inwestycji – zakupu hali o powierzchni 1000 mkw. przyległej do obecnego biurowca, w której powstaną dwie oddzielne, w pełni wyposażone w systemy automatyczne i zrobotyzowane linie do lakierowania ciekłego oraz proszkowego.
  Nowy magazyn WAGNER-SERVICE to powierzchnia 380 mkw. wyposażona w 360 miejsc paletowych. Przybliżona wartość części i urządzeń do dyspozycji naszych klientów to około 11 milionów złotych. 
  W minionych latach przekształciliśmy również strukturę Działu Automatycznych Systemów Lakierniczych. Teraz ten departament składa się z dwóch zespołów zatrudniających 21 osób. Pierwszy z nich stanowią osoby dedykowane projektom lakierowania ciekłego, drugi to specjaliści z zakresu systemów automatycznych lakierowania proszkowego. Każdy z zespołów składa się z inżynierów projektów, menedżerów sprzedaży, technologów, montażystów oraz wdrożeniowców, którzy realizują standardowe oraz szyte na miarę potrzeb naszych klientów systemy automatyczne, stosując najnowsze rozwiązania z zakresu aplikacji oraz automatyki.
  Z każdym rokiem realizujemy coraz więcej projektów, zarówno dla partnerów krajowych, jak i na zlecenie kontrahentów zagranicznych. Mamy już za sobą uruchomienia linii lakierniczych w Chinach, Danii, Norwegii, Bośni i Hercegowinie, Czechach, Węgrzech, Ukrainie oraz Bułgarii.
  Nasze nastawienie na rozwój i innowacje skutkuje dynamicznym wzrostem rocznego obrotu, który podwaja się co pięć lat.
  Firma została założona w Polsce 1 lipca 1990 roku i była pierwszym przedstawicielstwem handlowym J.Wagner GmbH na terenie naszego kraju. Początkowo oferowaliśmy serwis i sprzedaż urządzeń ręcznych do lakierowania ciekłego. Po dwóch latach do zakresu naszej działalności dołączył segment „Systemy” z produktami do aplikacji proszkowej. W 1996 roku firma rozpoczęła sprzedaż produktów konsumenckich (DYI). Rok później zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem J.Wagner GmbH w pełnym zakresie produktowym: IS-L (urządzenia i systemy dla przemysłu, lakierowanie ciekłe) IS-P (urządzenia i systemy dla przemysłu, lakierowanie proszkowe), DF-H (urządzenia dla majsterkowiczów-DYI), DF-P (urządzenia dla budownictwa).                        

  WAGNER-SERVICE
  www.wagner-polska.com.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   ZADOWOLONY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony