Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 02.02 - 31.03 Julian

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Farby dekoracyjne

  miesiąc temu  21.01.2021, ~ Administrator   

  Nowy system WoodForce firmy Sansin optycznie postarza drewno, jednocześnie zapewniając mu wysoką ochronę przed oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

  Efekt postarzanego, zwietrzałego drewna jest ostatnio w modzie. Jednak w warunkach zewnętrznych niezabezpieczone drewno nie tylko szybko traci kolor, ale także w przyspieszonym tempie niszczeje. Dlatego firma Sansin wprowadziła na rynek system WoodForce, który z jednej strony przyspiesza odbarwianie drewna, a z drugiej zapewnia mu wysoką ochronę przed wodą, promieniowaniem UV, czernieniem, odbarwieniami oraz zgnilizną.

  Na system składają się trzy produkty, które można stosować razem lub osobno. Pierwszym jest WoodForce Clear – bezbarwna warstwa zabezpieczająca łącząca w sobie wysoką ochronę przed wodą i promieniowaniem UV z paroprzepuszczalnością zapewniającą naturalne starzenie się drewna. Połączona z WoodForce Accel, który przyspiesza ów proces, zapewnia jednocześnie ochronę i szybki efekt. Z kolei WoodForce Intermix – również przeznaczony do łączenia z WoodForce Clear – uzupełnia ów efekt o wrażenia kolorystyczne. Produkt dostępny jest bowiem w 7 kolorach, które można dowolnie łączyć, tworząc aż 27 różnorodnych odcieni.

  Wszystkie produkty z serii WoodForce bazują na sprawdzonej formule Precision Coat firmy Sansin stosowanej od ćwierćwiecza do zabezpieczania drewna przed trudnymi warunkami atmosferycznymi w budownictwie komercyjnym. Wszystkie są też ekologiczne, zawierają niewielkie ilości LZO, a także mogą być czyszczone za pomocą zwykłej wody z mydłem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony