• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  ReklamaB1 - EcoLine 04.2021-05.2022 Bogumiła

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  Lakiernictwo Ciekłe

  2 miesiące temu  27.07.2021, ~ Administrator   

  Doskonałe dopasowanie lakierów do malowania na mokro i farb proszkowych? Jest to możliwe dzięki mieszalnikowi firmy DOLD AG. Po naciśnięciu przycisku można uzyskać żądany kolor w odpowiedniej ilości. W każdej chwili można w niezwodny sposób wyprodukować dodatkową ilość koloru powyżej 1 kg. W ciągu 5 minut potrzebny kolor jest zmieszany i gotowy do aplikacji. Wysoka dokładność koloru jest oczywistością, a najwyższa powtarzalność pozwala na dokładniejsze planowanie zapotrzebowania materiałowego, mniejsze zapasy materiałowe i mniej pozostałości farby.

  Mieszalnik zapewnia dostępność dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, a także duży wybór farb systemowych. Na mieszalniku należy jedynie wprowadzić 13-cyfrowy kod farby IGP. Wszystkie pozostałe współczynniki mieszalnik oblicza samodzielnie.

  Funkcja automatycznego czyszczenia mieszalnika pozwala uniknąć bezproduktywnych prac związanych z czyszczeniem. Poza obsługą urządzenia do mieszania kolorów jedyną konieczną do wykonania czynnością jest regularne uzupełnianie środka czyszczącego i zużytych past pigmentowych.

  Odpowiednie warianty lakierów do malowania na mokro zapewniają różnorodne efekty, powierzchnie i stopnie połysku. Niezależnie od obszaru zastosowania – w architekturze, przemyśle, wnętrzach, na produktach specjalnych lub alternatywnych podłożach – farby systemowe firm IGP Powder Coatings i DOLD AG zawsze oferują odpowiednie rozwiązanie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony