Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Przygotowanie Powierzchni

  ponad rok temu  12.04.2019, ~ Administrator   

  Henkel wprowadził nowy system kontroli procesów Bonderite E-CO DMC, który umożliwia użytkownikowi zdalne prowadzenie i kontrolowanie nawet bardzo złożonych linii obróbki wstępnej metali. Bonderite E-CO DMC jest dostępny w Europie oraz Ameryce Północnej i należy do gamy urządzeń do dozowania, sterowania i wsparcia dla procesów chemicznej obróbki powierzchniowej. Urządzenie posiada intuicyjny interfejs PLC z ekranem dotykowym i obsługuje w pełni cyfrowo kontrolę procesów z komunikacją i funkcjonalnością zdalnego dostępu.

  Bonderite E-CO DMC minimalizuje zużycie środków chemicznych, wody i energii, a także generowanie odpadów. Ponadto pomaga uniknąć pracy ręcznej i ewentualnego zagrożenia chemicznego. Wszystkie urządzenia i konfiguracja procesu, kalibracja, kontrola i monitorowanie, w tym także takie procesy, jak przygotowanie kąpieli i jej uzupełnianie, mogą być skutecznie zarządzane przez zdalne sterowanie. System obsługuje zarówno pojedyncze, jak i połączone linie produkcyjne, w jednym czy w kilku sąsiednich budynkach. E-CO DMC może kontrolować praktycznie nieograniczoną liczbę parametrów procesu i urządzeń.

  – System podkreśla podejście firmy Henkel do kompleksowych rozwiązań i nasze zaangażowanie we wspieranie klientów, którzy wdrażają u siebie Industry 4.0 – mówi Maurizio Brancaleoni, dyrektor ds. globalnego rozwoju w europejskim centrum firmy Henkel w Bolonii we Włoszech. – Użytkownicy mogą uruchamiać automatyczną analizę parametrów, a nawet automatyzować dozowanie chemikaliów w zbiornikach, wykorzystując specjalną funkcję do korelowania analizowanych danych z wynikami – wszystko bez udziału personelu na miejscu.

  Dzięki temu systemowi Henkel pomaga klientom zoptymalizować koszty, uzyskać pełną kontrolę i utrzymać najwyższą jakość produkcji.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony