Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Technologie Lakiernicze

  7 miesięcy temu  10.10.2019, ~ Administrator   

  Strona 1 z 2

  Klienci, którzy polegają na bardzo dokładnym, ale jednocześnie łatwym dopasowywaniu i wyszukiwaniu kolorów, mogą teraz skorzystać z trzech nowych cyfrowych narzędzi dla sektora przemysłowego wprowadzonych przez firmę AkzoNobel.

  Wspomniane narzędzia współpracują z systemem Salcomix, dostępnym na miejscu, który umożliwia klientom mieszanie farb na żądanie z doskonałą dokładnością kolorów. Trio obejmuje: Salcomix PaintFinder Cloud (który zapewnia zdalny dostęp do ponad 600 000 receptur kolorów), wysokiej klasy urządzenie pomiarowe Automatchic Vision oraz ColorFinder, system dopasowywania kolorów, który działa za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

  Dobrze ugruntowany system Salcomix jest przeznaczony do małych i średnich partii, dlatego jest wykorzystywany w różnych zastosowaniach przemysłowych, w tym w rolnictwie, budownictwie oraz maszynach i urządzeniach do robót ziemnych.
  – Cieszymy się, że możemy wprowadzić te nowe narzędzia cyfrowe, które pomogą poprawić dokładność i wydajność pracy wykonywanej przez naszych klientów – wyjaśnia Daniela Vlad, dyrektorka zarządzająca AkzoNobel Powder Coatings (w tym marki Salcomix). – Wkładamy wiele wysiłku w ulepszanie naszych produktów, ale koncentrujemy się także na wykraczaniu poza same powłoki, jeśli mowa o wprowadzaniu innowacji cyfrowych, które przyniosą korzyści dla naszych klientów.

  Salcomix PaintFinder Cloud opiera się na istniejącym rozwiązaniu internetowym używanym przez inne marki AkzoNobel. Dostępny z dowolnego miejsca, umożliwia natychmiastowe przesłanie receptur kolorów i dostęp do nich.

  – Jedną z wielu wspaniałych cech Salcomix PaintFinder Cloud jest to, że jest szybki, nie wymaga lokalnej instalacji oprogramowania i jest zawsze aktualny – mówi Tomasz Kluczewski, regionalny dyrektor handlowy w Powder Coatings, Europa Północna. – W ciągu kilku minut od opracowania nowej formuły kolorystycznej na jednej z linii produktowych staje się ona dostępna na całym świecie dla około 19 różnych linii produktów Salcomix. Jest to taki rodzaj usługi, którą chcemy zaoferować naszym klientom przy użyciu najnowszych technologii.

  Automatchic Vision to ręczne urządzenie klasy premium, oferujące najwyższe standardy w niezwykle dokładnym dopasowywaniu kolorów. Szczególnie nadaje się do tworzenia specjalnych kolorów dla designerskich mebli, wazonów, lamp, fasad architektonicznych i wszelkich zastosowań wymagających wysokich standardów projektowych.

  System ColorFinder to mniejsze, ręczne urządzenie, które skanuje kolory i przez Bluetooth łączy się bezprzewodowo z urządzeniem z systemem iOS lub Android, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe wyszukanie odpowiedniego koloru.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony