• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Wydanie nr: 1(147)/2024

  Aktualności i przegląd rynku

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia

  Technologie Lakiernicze

  miesiąc temu  01.03.2024, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  W firmie Wagner-Service rozpoczyna się nowy rozdział

  W duchu ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości firma Wagner-Service przygotowuje się do otwarcia Centrum Szkoleniowego. Firma założona przez Piotra Wilczka jest niekwestionowanym liderem w branży lakierniczej, ustalając standardy jakości i innowacji.

  Pomysł na utworzenie centrum powstał już w 2017 roku, ale okazja, aby go zrealizować pojawiła się w 2020 roku, kiedy to firma zakupiła sąsiadującą działkę oraz halę o powierzchni 1100 mkw. 
  Nowe Centrum Szkoleniowe to nie tylko kolejny krok w rozwoju firmy, ale przede wszystkim wyraz zaangażowania w postęp zachodzący w branży. Nadrzędnym celem jest dostarczanie optymalnych rozwiązań dla klientów i partnerów oraz dzielenie się bogatym doświadczeniem zgromadzonym przez 35 lat działalności w branży lakierniczej.
  Centrum stanowi unikatowe miejsce, łącząc w sobie kompleksowe zaplecze techniczne i technologiczne, które pozwala na przeprowadzanie testów i prób dostosowanych do potrzeb różnych gałęzi przemysłu. Niezwykle istotnym elementem działalności centrum są również szkolenia dedykowane pracownikom lakierni na różnych poziomach zaawansowania.

  Priorytetem jest praktyczne podejście do edukacji, dlatego też zajęcia kładą nacisk na rozwiązywanie realnych problemów, z jakimi spotykają się pracownicy lakierni. Dzięki temu szkolenia i testy przynoszą realną wartość dodaną, przekładając się na efektywność i doskonałość w codziennej pracy.
  Prace wyposażenia hali są w fazie końcowej i już w drugim kwartale 2024 roku w pełni wyposażone centrum zostanie oddane do użytku. W skład wyposażenia wchodzą dwie sale szkoleniowe oraz część techniczna z linią do lakierowania proszkowego, ciekłego, ręcznego i automatycznego.
  W skład centrum szkoleniowego wchodzi pełna inftastruktura technologiczna linii do lakierowania ciekłego i proszkowego.

  W zakresie lakierowania ciekłego jest to:

  • kabina ręczna z osprzętem,
  • linia do lakierowania automatycznego z robotem, przenośnikiem i piecem.

  Część proszkową stanowi:

  • kabina ręczna z osprzętem,
  • linia do lakierowania automatycznego, w skład której wchodzi kabina proszkowa z manipulatorami i systemem skanowania, robot lakierniczy, przenośnik automatyczny i piec.

  Firma Wagner-Service jako priorytet przyjęła zapewnienie najwyższej jakości szkoleń oraz wsparcia technicznego jako lider w branży oraz wiarygodny partner dla swoich klientów branży lakierniczej w Polsce.

  Otwarcie już wkrótce! 

  Karina Leszczyńska
  Koordynator ds. szkoleń i rozwoju Centrum Szkoleniowego

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...

  WYDANIE 1(147)/2024

  Reklama
  C1 - Farby dekoracyjne