• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Antykorozja

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  16.08.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Firma Axalta, światowy dostawca powłok ciekłych i proszkowych, opracowała produkt Plascoat® PPA 742, jednowarstwową powłokę proszkową, która może być stosowana jako podkład na wiele podłoży metalicznych w połączeniu z farbą nawierzchniową Alesta® w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

  Korzystając ze 150-letniego doświadczenia w dziedzinie powłok, to najnowsze rozwiązanie firmy Axalta maksymalizuje wydajność antykorozyjną, jednocześnie łącząc się skutecznie z atrybutami estetycznymi oferty farb proszkowych Alesta®. Unikatowa charakterystyka Plascoat® PPA 742 sprawia, że jest on łatwy w aplikacji, nawet na metalicznych podłożach o ostrych krawędziach, co zapewnia możliwość dostosowania go do pełnego zakresu konstrukcji komponentów.

  Rozwiązanie zapewnia wyjątkową ochronę w różnych zastosowaniach, w tym w meblach miejskich, ogrodzeniach budowlanych, konstrukcjach metalowych i innych częściach metalowych.

  Plascoat® PPA 742 zapewnia pierwszorzędną przyczepność między warstwami, doskonałą stabilność podczas nakładania farby nawierzchniowej, wyjątkową przyczepność do różnych podłoży metalowych oraz imponującą trwałość.

  − Nasze portfolio rozwiązań odpowiada na stale zmieniające się wymagania dotyczące powłok w projektach na całym świecie − powiedział Koen Linsen, dyrektor Global Segment Strategy General Industrial w Axalta. − Przez ponad 150 lat doskonaliliśmy nasze technologie produktów termoutwardzalnych, termoplastycznych i ciekłych, co pozwala nam zapewnić wyjątkową ochronę bez względu na to, jak trudne jest środowisko.

  Plascoat® PPA 742 oferuje wyjątkową solidność, estetykę i stabilność opartą na technologii termoplastycznej. Jednym z jego głównych atutów jest kompatybilność z gamą farb nawierzchniowych Alesta®, które zapewniają, że może być stosowany w całej serii wysoce wymagających zastosowań architektonicznych i przemysłowych.

  Więcej informacji na temat Plascoat® PPA 742 można znaleźć na stronie

  www.axalta.com/anticorrosion

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...