Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.04 - 31.07 Julian

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Wyroby Lakiernicze

  miesiąc temu  01.03.2021, ~ Administrator   

  Shelley Bausch – po ponad 30 latach pracy u konkurencji – będzie zarządzała globalną działalnością Axalty w zakresie produkcji i dystrybucji powłok przemysłowych.

  Nowa starsza wiceprezes koncernu piastuje to stanowisko od początku 2021 r. W ramach swoich obowiązków zawodowych będzie odpowiedzialna za zarządzanie globalnym segmentem powłok dla energetyki, branży obróbki drewna oraz do ogólnych zastosowań przemysłowych, w tym także asortymentem farb proszkowych.

  – Shelley jest typem dynamicznego przywódcy z ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu złożonym portfolio produktów dedykowanych różnorodnym, mocno rozdrobnionym rynkom przemysłowym – mówi Robert W. Bryant, prezes i dyrektor zarządzający Axalty. – Dlatego jest dla nas cennym nabytkiem i jestem przekonany, że przyczyni się do rozwoju zarówno naszych istniejących, jak i nowych rynków zbytu.

  Shelley Bausch 25 lat swojego życia zawodowego spędziła w Dow Corning Corporation, piastując różne stanowiska w zarządzie i dziale handlowym. Później od 2014 r. pracowała jako menedżer działu powłok przemysłowych w PPG, a w 2017 r. przeniosła się do Carlisle – koncernu sprzedającego różnorodne produkty dla takich branż jak dekarstwo, lotnictwo, budownictwo, medycyna, transport, górnictwo czy rolnictwo.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony