Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Wyroby Lakiernicze

  miesiąc temu  14.01.2020, ~ Administrator   

  Axalta, producent farb proszkowych ostatnio zainwestował w kilka fabryk produkujących farby proszkowe z efektem metalicznym metodą bondowania. Powstaje nowa linia produkcyjna w Landshut w Niemczech oraz unowocześnione są fabryki w Houston i Szanghaju. To wszystko, aby umożliwić klientom łatwiejszy zakup najlepszych w swojej klasie powłok proszkowych Axalta z efektem metalicznym w lokalizacjach na całym świecie.

  Powłoki proszkowe z efektem metalicznym są szeroko stosowane na rynku architektonicznym, motoryzacyjnym, AGD i meblowym i ich sprzedaż rośnie o około 10% rocznie. Farby proszkowe uzyskiwane metodą bondowania oferują wiele korzyści w stosunku do tych opartych na metodzie suchej mieszanki, m.in.: wyższą wydajność, spójny kolor, lepszy efekt i połysk, zwiększoną powtarzalność.

  – Cieszymy się, że wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do produkcji bondowanych wyrobów metalicznych zapewniający lepszą wydajność, szybszy czas produkcji i bardziej stabilną jakość – powiedział Michael Bollan, dyrektor biznesowy Axalta Powder Coatings w Ameryce.

  – Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań technicznych nasze know-how w zakresie produkcji farb bondowanych znacznie się poprawiło – dodał Julian Zhou, dyrektor biznesowy w Powder Coatings w Chinach. – Ale Axalta inwestuje nie tylko w technologię, lecz także w pracowników, aby skuteczniej wspierać klientów.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Reklama
  C1 - ITA
  do góry strony