Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  ponad rok temu  19.03.2019, ~ Administrator   

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, znalazła się wśród 30 najlepszych hiszpańskich pracodawców według rankingu Best Workplaces 2019. Hiszpański oddział zgłoszono w kategorii firm zatrudniających od 50 do 500 pracowników. Nagrody wręczono 6 marca w Madrycie (Hiszpania) podczas ceremonii zorganizowanej przez globalną firmę badawczą Great Place To Work.

  Fakt, że Axalta Hiszpania znalazla się na liście laureatów oznacza, że cieszy się opinią firmy dbającej o swoich pracowników. Ponadto nieustannie oferuje innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają zwiększenie wydajności pracy. Dzięki temu dba o zadowolenie klienta, a to z kolei pozwala budować reputację firmy.
  Axalta prowadzi wiele inicjatyw w Hiszpanii, których celem jest tworzenie pozytywnego środowiska pracy, wspieranie niezależności i pewności siebie pracowników, doskonalenie komunikacji wewnętrznej oraz promowanie różnorodności kulturowej i integracji pracowników. – To wyróżnienie to dla nas prawdziwy zaszczyt oraz dowód uznania dla ciężkiej pracy, jaką włożyliśmy w to, aby wszyscy pracownicy czuli się doceniani – powiedziała Carmen Gonzalez, Asturias Centre Leader oraz Managing Director Axalta Hiszpania. – Jedną z podstawowych wartości firmy Axalta jest praca zespołowa, dzięki której każdy z nas daje z siebie wszystko i dba o pełne zadowolenie klientów. To wyróżnienie będzie nas jeszcze bardziej motywować. – Możemy być podwójnie dumni z naszego osiągnięcia, ponieważ nie tylko zdobyliśmy tytuł Great Place To Work w Hiszpanii już w pierwszym roku zgłoszenia, lecz także, według rankingu Best Workplaces 2019, znaleźliśmy się wśród 30 najlepszych hiszpańskich pracodawców – dodaj Juan Antonio Rodríguez, Axalta Human Resources Leader na Hiszpanię, Portugalię i Włochy. – To utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy na dobrej drodze. Będzie nas to dodatkowo motywować do osiągania jak najlepszych wyników, których oczekują – i na nie zasługują – zarówno nasi klienci, jak i pracownicy.
  Ranking Best Workplaces 2019 powstaje w oparciu o wyniki ankiety Trust Index® wysyłanej przez firmę Great Place To Work do wszystkich pracowników zgłoszonej firmy. Ankieta obejmuje 60 pytań i odpowiada za dwie trzecie całej oceny. Wyniki ankiety jasno wskazują, że pracownicy są bardzo dumni ze swojej pracy i uważają, że Axalta realizuje cele biznesowe dzięki zaangażowaniu ludzi w pracę zespołową oraz atmosferze zaufania, którą tworzą. Jedną trzecią oceny stanowi Culture Audit® – dogłębna analiza kultury organizacyjnej rozpatrywana na podstawie polityki i praktyki działu kadr.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony