Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  Lakiernictwo Ciekłe

  6 miesięcy temu  23.03.2020, ~ Administrator   

  Axalta, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, została uznana za jednego z 30 najlepszych pracodawców w kategorii średnich przedsiębiorstw (50–500 pracowników) rankingu Best Workplaces 2020. Osiągnięcia firmy wyróżniono certyfikatem wydanym przez organizatora rankingów Best Workplaces, czyli organizację Great Place To Work.

  Hiszpański oddział Axalta znalazł się wśród 30 najlepszych pracodawców według rankingu Best Workplaces 2020. Axalta figuruje w tym rankingu już drugi rok z rzędu, co świadczy o jej skuteczności w dziedzinach: zarządzania kadrą, rozwoju i innowacyjności. Najsilniejszą stroną hiszpańskiego oddziału Axalta, jak podkreślają sami pracownicy, jest tworzenie pozytywnej atmosfery, która sprzyja współpracy pomiędzy pracownikami, co przekłada się na lepszą wydajność całej organizacji. Dodatkowo, firma zapewnia swoim pracownikom niezależność, dzięki czemu mogą swobodnie rozwijać sie i wdrażać nowe, lepsze metody pracy. Jednocześnie firma zachęca pracowników do nieustannego dbania o równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

  Hiszpański oddział Axalta prowadzi wiele inicjatyw promujących współpracę, dobrobyt i innowacyjność wśród pracowników. Są to między innymi regularne akcje zdrowotne i lifestyle'owe, program mentorski ułatwiający pracownikom z zagranicy integrację z zespołem oraz program zachęcający młodych pracowników z całej firmy do dzielenia się swoją wizją oraz rozwiązaniami dla istotnych projektów biznesowych.

  – To nasi pracownicy stoją za sukcesem hiszpańskiego oddziału Axalta – mówi Carmen Gonzalez, Asturias Centre Leader i Managing Director Axalta w Hiszpanii. – Nasza firma opiera się na kulturze zaufania, a na każdym etapie cenimy sobie innowacyjność. Efekty widać w skuteczności naszego procesu wdrażania nowych pracowników oraz w zaufaniu, jakim menedżerowie darzą swoje zespoły. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać najlepsze efekty na rzecz firmy i klientów.

  – Staramy się nieustannie szkolić pracowników, doskonalić nasze procesy i rozwiązania – dodaje Juan Antonio Rodríguez, Axalta Human Resources Leader na Hiszpanię, Portugalię i Włochy. – Ta nagroda dowodzi, że jesteśmy na dobrej drodze do stworzenia kultury, w której pracownicy rozwijają się na szczeblu osobistym i zawodowym, a także cementuje pozycję firmy Axalta jako lidera rynku.

  Ranking Best Workplaces obejmuje firmy wyłonione głównie na podstawie odpowiedzi pracowników w badaniu Trust Index®, które stanowi część procesu certyfikacji organizacji Great Place to Work i odpowiada za dwie trzecie oceny. Pozostała jedna trzecia oceny składa się z Culture Audit® – dogłębnej analizy kultury organizacyjnej rozpatrywanej z punktu widzenia pracy i regulaminów działu kadr.

  Więcej informacji na temat firmy Axalta można znaleźć na stronie www.axalta.pl.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony