Szukaj

  ARTYKUŁY

  Aktualności i przegląd rynku

  Lakiernictwo Proszkowe

  12 miesięcy temu  11.07.2019, ~ Administrator   

  AkzoNobel ogłosił plany budowy trzech nowych linii produkcyjnych w swojej chińskiej fabryce farb proszkowych w Changzhou – największego zakładu tego typu na świecie.

  Inwestycja o wartości 3 mln euro będzie wspierać dostawy m.in. metalicznych powłok proszkowych i podkładów proszkowych dla sektora motoryzacyjnego.

  – Chiny są dla nas regionem o wysokim priorytecie, a dynamicznie rozwijający się przemysł farb proszkowych pomoże zoptymalizować naszą strategię produkcji – mówi CEO Thierry Vanlancker. – Ta najnowsza inwestycja również usprawni nasz łańcuch dostaw.

  – Fabryka w Changzhou odgrywa strategiczną rolę we wspieraniu rozwoju naszej działalności w Chinach – dodaje Mark Kwok, prezes AkzoNobel China/North Asia. – Nowe linie produkcyjne zwiększą wydajność zakładu i pozwolą na dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klientów.

  Otwarty w 2012 r. zakład w Changzhou produkuje dziś zarówno farb proszkowe, jak i powłoki ciekłe, w tym farby dekoracyjne, ochronne i lakiery samochodowe. Fabryka farb proszkowych została otwarta w późniejszym terminie i rozpoczęła produkcję w 2018 r. Aktualnie obsługuje cały region wschodnich Chin.

  AkzoNobel, światowy lider w produkcji farb proszkowych, dostarcza powłoki do ponad 30 tys. klientów na całym świecie, obejmujących różne segmenty rynku, począwszy od sprzętu gospodarstwa domowego, architektury i motoryzacji, po meble, IT i ogólne zastosowania przemysłowe.

  Poleć innym

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  do góry strony