• Reklama
  A1 - eko color 08.11-31.12.2023 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2024

  ARTYKUŁY

  Wydanie nr: 2(142)/2023

  Artykuły branżowe

  Lakiernictwo Proszkowe

  ponad rok temu  23.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

  Zanim wyważysz drzwi, zapukaj i sprawdź, czy przypadkiem nie są otwarte

  Mądrzy ludzie uczą się na swoich błędach, ale ci naprawdę bystrzy uczą się na cudzych. Do Ciebie należy wybór, czy chcesz sam budować swoje doświadczenie, czy zaufasz fachowcom, którzy z niejednego pieca wypały widzieli, niejedną farbę proszkową aplikowali i z niejedną wadą powłoki się uporali. 

  Jeśli nadal uważasz, że sam poradzisz sobie z technologią, a drobne potknięcia jesteś w stanie szybko naprawić, nie musisz czytać dalej, ale zaręczamy, że będzie drogo. Jeśli natomiast nie lubisz marnować czasu, pieniędzy, szarpać sobie nerwów i wyrywać ostatnich włosów z głowy, zapraszamy na szkolenia. Efekt gwarantowany, o czym przekonują opinie tych, którzy skorzystali z naszych usług.
  Doceniamy to, że zdecydowałeś się zainwestować w kapitał ludzki Twojej firmy czy swój własny, dlatego przygotuj się na ciekawy, niesztampowy proces szkoleniowy, bo… nasze szkolenia to nie tylko „usługa”, to nasza pasja. Mamy dystans do siebie, koncentrując naszą uwagę na Tobie i Twoich potrzebach. Jesteśmy elastyczni i to Ty zdecydujesz, jakim aspektom z obszarów, które zawiera program szkolenia, powinniśmy poświęcić więcej czasu. Weźmiemy odpowiedzialność za efektywne wykorzystanie zdobytej wiedzy na naszym szkoleniu w Twoich procesach i jeśli uznasz to oczywiście za stosowne, chętnie przygotujemy listę zaleceń dla Ciebie lub Twojej grupy wartych rozważenia. 

  Chcemy:

  • pomóc Ci rozwinąć kompetencje niezbędne do realizacji prawidłowego procesu malowania,
  • zaangażować Ciebie prezesie/dyrektorze/menedżerze/szefie (może znajdziesz trochę czasu) – czasami warto założyć fartuch,
  • dostosować metodykę do specyfiki Twojej firmy/miejsca Twojej pracy,  
  • nauczyć Cię mierzyć efektywność Twoich działań po szkoleniu.

  W ramach szkoleń Akademii Malowania EKO-BHL zapewniamy naszym klientom opiekę wykwalifikowanej kadry szkoleniowców-praktyków, na co dzień szkolących, serwisujących i pracujących z najnowszymi rozwiązaniami w branży. Nasi inżynierowie projektowali i konsultowali najbardziej złożone linie technologiczne, rozwiązywali najbardziej złożone problemy, zdobywając bezcenne doświadczenie. Zważywszy, iż od 30 lat firma EKO BHL Sp. z o.o. jest dystrybutorem szwajcarskiej marki Gema, światowego lidera rozwiązań technologicznych dla branży przemysłowego nakładania powłok proszkowych, możemy zapoznać naszych klientów z najnowocześniejszym, najbardziej dopracowanym sprzętem, który gwarantuje najwyższą jakość i ergonomię. Technika i technologia aplikacji farby nie mają przed nami tajemnic. 

  Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w powder coating area – jesteśmy tu dla Ciebie. 

  EKO-BHL Sp. z o.o.
  www.eko-bhl.pl
  szkolenia@eko-bhl.pl

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...