• ReklamaA1 - eko color 08.11-31.12.2022 Julian

Szukaj

  Reklama
  B1 - IGP 01.10 - 31.12 Julian

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  4 miesiące temu  18.01.2022, ~ Administrator   

  W tym roku mija 60 lat od założenia firmy Kemichal. Powstała ona we Włoszech w 1962 roku jako mały zakład produkujący farby, rozcieńczalniki i barwniki do drewna. Dziś to prężne przedsiębiorstwo znane w branży obróbki drewna daleko poza granicami Italii.

  Kemichal to włoski producent wysokiej jakości materiałów lakierniczych do drewna i mdf wykorzystywanych w sektorze profesjonalnej obróbki drewna, meblarstwie i stolarce otworowej. To także miejsce, gdzie kilkudziesięcioletnia tradycja i dbałość o środowisko naturalne, w połączeniu z nowoczesną technologią, sprzyja tworzeniu innowacyjnych produktów lakierniczych, które zapewniają firmie wysoką pozycję na rynku.

  Od 60 lat firma realizuje swoją produkcję i dystrybucję we Włoszech i za granicą, bezpośrednio i poprzez rozległą sieć dealerską. Wygodna lokalizacja w malowniczej części północnych Włoch, niedaleko Wenecji, pozwala być funkcjonalnym centrum logistycznym dla licznych klientów, skrócić czas realizacji zamówień i zoptymalizować zapasy.

  Oferta firmy zawiera cały wachlarz wodnych i rozpuszczalnikowych materiałów, dla użytku wewnętrznego i na zewnątrz przeznaczonych zarówno dla małych stolarni, jak i dużych producentów.

  Wysoką jakość materiałów lakierniczych i doskonałą powtarzalność receptur zapewnia wykorzystanie odpowiednich surowców dostarczanych przez światowych liderów branży chemicznej, nowoczesnych urządzeń oraz udział w procesie produkcji wysokokwalifikowanych specjalistów. Potwierdzeniem jest międzynarodowy certyfikat ISO9001 gwarantujący efektywny system zarządzania jakością i kontrolę surowców oraz gotowych wyrobów na każdym etapie produkcji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...