• Reklama
  A1 - kabe

Szukaj

  Reklama
  B1 tiger-coating 18.08.2022-24.01.2023 Julian przedłużony do końca 2023

  ARTYKUŁY

  Artykuły branżowe

  Wydarzenia i relacje

  Drewno

  Wyroby Lakiernicze

  ponad rok temu  18.01.2022, ~ Administrator,   Czas czytania 1 minuta

  W tym roku mija 60 lat od założenia firmy Kemichal. Powstała ona we Włoszech w 1962 roku jako mały zakład produkujący farby, rozcieńczalniki i barwniki do drewna. Dziś to prężne przedsiębiorstwo znane w branży obróbki drewna daleko poza granicami Italii.

  Kemichal to włoski producent wysokiej jakości materiałów lakierniczych do drewna i mdf wykorzystywanych w sektorze profesjonalnej obróbki drewna, meblarstwie i stolarce otworowej. To także miejsce, gdzie kilkudziesięcioletnia tradycja i dbałość o środowisko naturalne, w połączeniu z nowoczesną technologią, sprzyja tworzeniu innowacyjnych produktów lakierniczych, które zapewniają firmie wysoką pozycję na rynku.

  Od 60 lat firma realizuje swoją produkcję i dystrybucję we Włoszech i za granicą, bezpośrednio i poprzez rozległą sieć dealerską. Wygodna lokalizacja w malowniczej części północnych Włoch, niedaleko Wenecji, pozwala być funkcjonalnym centrum logistycznym dla licznych klientów, skrócić czas realizacji zamówień i zoptymalizować zapasy.

  Oferta firmy zawiera cały wachlarz wodnych i rozpuszczalnikowych materiałów, dla użytku wewnętrznego i na zewnątrz przeznaczonych zarówno dla małych stolarni, jak i dużych producentów.

  Wysoką jakość materiałów lakierniczych i doskonałą powtarzalność receptur zapewnia wykorzystanie odpowiednich surowców dostarczanych przez światowych liderów branży chemicznej, nowoczesnych urządzeń oraz udział w procesie produkcji wysokokwalifikowanych specjalistów. Potwierdzeniem jest międzynarodowy certyfikat ISO9001 gwarantujący efektywny system zarządzania jakością i kontrolę surowców oraz gotowych wyrobów na każdym etapie produkcji.

  Komentarze (0)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...