• ReklamaA1 - silpol v2

Szukaj

  Reklama
  B1 - konica minolta 18.02.2022-31.12.2024 Bogumiła

  Raport

  Wydanie nr: 1(141)/2023

  Artykuły branżowe

  Raport

  ponad rok temu  04.05.2023, ~ Administrator,   Czas czytania 5

  Strona 3 z 3

  Najjaśniejszy region, ponieważ na rynku dominuje kolor biały, srebrny i beżowy
  Historycznie, południowoamerykańscy nabywcy samochodów wybierali bardziej tradycyjne, mniej krzykliwe kolory. Podobnie jak w innych regionach, biały jest zdecydowanie ulubionym, a szary bije czarny w udziale w rynku dla kolorów achromatycznych.
  Dla kolorów chromatycznych, czerwony i niebieski były stabilne, podczas gdy brązowy zyskał trochę udziału w rynku. Te kolory były najprawdopodobniej wybierane dla mniejszych pojazdów. Większe samochody i SUV-y miały najwyższy udział kolorów achromatycznych, w tym nowe i zróżnicowane efekty dla szarości występujące w większych samochodach.
  − Ameryka Południowa to wciąż konserwatywny region − powiedział Marcos Fernandes, dyrektor regionalny ds. zarządzania biznesem, Automotive Coatings South America. − Kupno pojazdu w Ameryce Południowej oznacza, że możesz nie mieć takiej samej różnorodności kolorów, ale w każdej przestrzeni kolorystycznej są naprawdę ekscytujące i różne efekty. 

  O dziale powłok firmy BASF

  Dział Coatings firmy BASF jest światowym ekspertem w dziedzinie rozwoju, produkcji i marketingu innowacyjnych i trwałych powłok samochodowych OEM i lakierniczych, farb dekoracyjnych, jak również stosowanych obróbek powierzchniowych dla podłoży metalowych, plastikowych i szklanych w wielu branżach. Portfolio to jest uzupełniane przez Beyond Paint Solutions, które umożliwiają nowe zastosowania dzięki innowacyjnym powierzchniom. Firma tworzy zaawansowane rozwiązania wydajnościowe i napędza wydajność, wzornictwo i nowe zastosowania, aby zaspokoić potrzeby partnerów na całym świecie. BASF dzieli się umiejętnościami, wiedzą i zasobami interdyscyplinarnych i globalnych zespołów dla dobra klientów, prowadząc sieć współpracy w zakładach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Azji i Pacyfiku. W 2021 roku dział Coatings osiągnął globalną sprzedaż na poziomie około 3,44 mld euro. 

  Redakcja
  redakcja@lakiernictwo.net

  Komentarze (1)

  dodaj komentarz
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik